תיירות מרפא

תיירות מרפא היא מגמה שהולכת וגדלה במהלך השנים האחרונות. תיירות רפואית היא נוהג של נסיעה למדינה אחרת כדי לקבל טיפול יקר על מנת לעזור לחולים. עם הביקוש הגובר לתיירות מרפא, בעתיד יהיה צורך בעוד רופאים ובתי חולים בחו"ל.

במה היא מאופיינת?

תיירות רפואית תוארה כ"סוג חדש של נסיעות בינלאומיות". היא מאופיינת בשימוש בשירותי בריאות פרטיים הניתנים על ידי בתי חולים ומרפאות הממוקמים מחוץ לגבולות המדינה, אך בתחום השפעתה (למשל, מדינות איתן יש לה יחסים דיפלומטיים), או מדינות החברות בברית או חתמו על הסכם על שיתוף פעולה בינלאומי בתחום הבריאות (למשל, האיחוד האירופי). תיירות רפואית יכולה להתרחש גם כאשר אנשים נוסעים למקומות שונים על מנת לקבל טיפול אסתטי או רפואי.

כמה נתונים על תיירות מרפא

לפי ארגון הבריאות העולמי, תיירות רפואית היא ענף צומח. ההערכה היא שתיירות המרפא תגיע ל-2.5 טריליון דולר עד 2023. השוק העולמי לתיירות מרפא עמד על 1 טריליון דולר בשנת 2020 ויצמח ב-CAGR של 11% עד 2040. הגידול במספר החולים המגיעים לטיפול במדינות זרות צפוי להיות גבוה אף מזה: כ-24 מיליון חולים בשנה ב-2020 ו-44 מיליון ב-2040.

רוצים בטן שטוחה? קראו על ניתוח מתיחת בטן>>>

חברה מובילה בתחום

חברת Aesthetic Fly היא ספקית מובילה של שירותי תיירות רפואית ליעדים בינלאומיים. החברה מציעה סיוע וליווי בתהליך הניתוח בחו"ל המאפשר להם לחסוך זמן וכסף .

הם מסייעים בארגון וניהול התהליך הניתוחי בחו"ל. הם לא רק סוכן נסיעות פשוט, אלא חברת תיירות רפואית שלמה. יש להם כמה מהרופאים המנוסים ביותר בתחום שיכולים לעזור לך בכל סוג של הליך רפואי או ניתוח שאתה עשוי להזדקק לו.

תיירות מרפא היא המגמה הגוברת בעולם. זה הפך להיות הכרח להחזיק מרכזים רפואיים בכל מדינה, וזה גם הופך להיות חשוב יותר לאנשים לחסוך כסף על טיפולים יקרים.

ניתן לייחס זאת לעובדה שאנשים הופכים מודעים יותר לצרכי הבריאות שלהם ומוכנים לשלם עבור שירותי בריאות איכותיים מעבר לים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השתלת שיניים בגיאורגיה
השתלות שיניים בגאורגיה הופכות יותר ויותר פופולריות. השתלות השיניים נחשבות כבר כמה שנים כאופציה...
קרא עוד »
דצמ 05, 2022
מגף לשבר
גבס הוא פריט המשמש לשיקום חלק בגוף, כגון רגל או זרוע. גבס הוא חתיכת חומר ששמים על הגוף כדי לשמור אותו...
קרא עוד »
ינו 04, 2023
עד כמה צום מים מועיל להורדת משקל?
ירידה במשקל בעזרת צום מים נחשבת לאפקטיבית במיוחד, אם כי צריך לזכור שבמידה ורוצים לשמור על תוצאות...
קרא עוד »
אפר 06, 2021