תיירות מרפא

תיירות מרפא היא מגמה שהולכת וגדלה במהלך השנים האחרונות. תיירות רפואית היא נוהג של נסיעה למדינה אחרת כדי לקבל טיפול יקר על מנת לעזור לחולים. עם הביקוש הגובר לתיירות מרפא, בעתיד יהיה צורך בעוד רופאים ובתי חולים בחו"ל.

במה היא מאופיינת?

תיירות רפואית תוארה כ"סוג חדש של נסיעות בינלאומיות". היא מאופיינת בשימוש בשירותי בריאות פרטיים הניתנים על ידי בתי חולים ומרפאות הממוקמים מחוץ לגבולות המדינה, אך בתחום השפעתה (למשל, מדינות איתן יש לה יחסים דיפלומטיים), או מדינות החברות בברית או חתמו על הסכם על שיתוף פעולה בינלאומי בתחום הבריאות (למשל, האיחוד האירופי). תיירות רפואית יכולה להתרחש גם כאשר אנשים נוסעים למקומות שונים על מנת לקבל טיפול אסתטי או רפואי.

כמה נתונים על תיירות מרפא

לפי ארגון הבריאות העולמי, תיירות רפואית היא ענף צומח. ההערכה היא שתיירות המרפא תגיע ל-2.5 טריליון דולר עד 2023. השוק העולמי לתיירות מרפא עמד על 1 טריליון דולר בשנת 2020 ויצמח ב-CAGR של 11% עד 2040. הגידול במספר החולים המגיעים לטיפול במדינות זרות צפוי להיות גבוה אף מזה: כ-24 מיליון חולים בשנה ב-2020 ו-44 מיליון ב-2040.

רוצים בטן שטוחה? קראו על ניתוח מתיחת בטן>>>

חברה מובילה בתחום

חברת Aesthetic Fly היא ספקית מובילה של שירותי תיירות רפואית ליעדים בינלאומיים. החברה מציעה סיוע וליווי בתהליך הניתוח בחו"ל המאפשר להם לחסוך זמן וכסף .

הם מסייעים בארגון וניהול התהליך הניתוחי בחו"ל. הם לא רק סוכן נסיעות פשוט, אלא חברת תיירות רפואית שלמה. יש להם כמה מהרופאים המנוסים ביותר בתחום שיכולים לעזור לך בכל סוג של הליך רפואי או ניתוח שאתה עשוי להזדקק לו.

תיירות מרפא היא המגמה הגוברת בעולם. זה הפך להיות הכרח להחזיק מרכזים רפואיים בכל מדינה, וזה גם הופך להיות חשוב יותר לאנשים לחסוך כסף על טיפולים יקרים.

ניתן לייחס זאת לעובדה שאנשים הופכים מודעים יותר לצרכי הבריאות שלהם ומוכנים לשלם עבור שירותי בריאות איכותיים מעבר לים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השתלת קרנית, איפה זה מתבצע?
העין היא האיבר החשוב ביותר בגופנו. הוא אחראי על כל הפונקציות של הגוף שלנו. מסיבה זו, עלינו לשמר אותו...
קרא עוד »
אפר 18, 2023
דחיית תביעת סיעוד: חברת הביטוח דחתה אתכם? הנה מה שתעשו!
אם חלילה נפצעתם, חליתם או קרה לכם/לאחד מקרוביכם דבר אשר מנע מכם לבצע פעולות יום-יומיות פשוטות כמו...
קרא עוד »
ספט 30, 2021
6 טיפים לבחירת נעל ספורט שתשמור על הבריאות שלכם
כשאתם קונים נעליים אתם בוודאי רוצים שהם יהיו יותר קשורים לאופנה - תרצו גם על הדרך לשקול לתפקד ולשמור...
קרא עוד »
יונ 30, 2020