כמה עולה מאמן כושר אישי

אה, אתה מדריך. תגיד, אם זה לא חצוף לשאול, כמה עולה מאמן כושר אישי? זאת השאלה ששאלה אותי בדיוק היום ברכבת השכנה שלי מקומה ראשונה. טוב האמת שזאת לא פעם ראשונה ששואלים אותי שאלות כאלו. ונראה כי למרות שאנחנו בשנת 2022 עדיין מסקרן אנשים שאלות לגבי שכר.

חלק מהמקרים השאלות נובעות מתוך רצות ממשי לבדוק את התכנות השירות אך בשאר המקרים, זאת סקרנות פרופר. אני אתייחס לעניין מתוך האספקט הראשון ואנסה בפוסט הבא שלפניכם להשיב על כך מזווית של לקוח המנסה לברר האם השירות מתאים לו.

רק חשוב לציין שכאשר רוצים להשיב על השאלה כמה עולה מאמן כושר אישי, חשוב להתייחס למספר נקודות  חשובות ששמות את כל נושא העלות בפרופורציות ראויות והן:

  1. וותק וניסיון של מאמן כושר – פקטור חשוב מאוד בנושא המחיר הוא הוותק והניסיון של המאמן שמולנו. ישנם ממאנים עם ניסיון של שנות הדרכה רבות והם מביאים איתם ידע רב ואיכויות שלא ניתן לכמת אותם בכסף. את הניסיון צוברים בשעות הדרכה רבות ואת הוותק והידע לאחר לימודים רבים. כמו כן, ככה בסוגריים, גם ידע עולה ולכן מאמן שמעוניין לצבור עוד ועוד ידע, יצטרך להשקיע זמן וממון בכדי המשיך ללמוד.
  2. יכולת בין אישית ויכולות רגשיות מפותחות שלא לומר אינטליגנציה רגשית. המאמנים הטובים ביותר ניחנו בארגז כלים שלא ניתן לקרוא אלא ככישרון. מדובר על מערך שלם של יכולות רגשיות שעוזרות להם לייצר מערכת יחסים עם מתאמנים, יכולת הכלה, הקשבה, הנעה וזאת לצד כבוד והערכה מצד המתאמנים. כמובן שאילו דברים שניתן ללטש אך בגדול – צריך לבוא עם זה מהבית מה שנקרא.
  3. זמן שווה כסף ולכן כאשר מנסים לכמת את כל הנ"ל לכדי שירות ולקבל מושג כמה עולה מאמן כושר אישי צריך לשים את כל הנקודות שתוארו כחלק מהמשוואה ולקבל הערכה מדויקת של הנתונים כאשר פונים אל אימון כושר אישי. זה לא שיש מחיר אחיד שניתן להצביע עליו ולכן, רצוי מאוד לבחון כל מקרה לגופו ומשם להסיק מסקנות. אגב, צריך את המתאמן הנכון בכדי להעריך את המאמן הנכון עבורו.
כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פסיכולוגית cbt סי בי טי – מתאים לילדים ולמבוגרים
שירותיה של פסיכולוגית cbt סי בי טי יכולים להיות מועילים ורלוונטיים הן עבור מבוגרים והן ילדים אשר יהיו...
קרא עוד »
אוג 17, 2021
הבנת פסוריאזיס ואפשרויות הטיפול בה
פסוריאזיס היא מחלת עור כרונית ודלקתית המשפיעה על מיליוני אנשים ברחבי העולם. מאופייb, בכתמים אדומים...
קרא עוד »
ינו 26, 2023
אוזניות טלוויזיה לכבדי שמיעה
אוזניות טלוויזיה ללקויי שמיעה הופכות יותר ויותר פופולריות. הן נועדו לעזור לאנשים עם ליקויי שמיעה...
קרא עוד »
נוב 08, 2022