טיפול פסיכולוגי בשפיכה מהירה

בין זוגות ישנם אתגרים שמלווים את הזוגיות. לצד רגעים יפים ומהנים יכולים להיות רגעי משבר או רגעים שעשויים לפגום בזוגיות ובחוויות המשותפות בין בני הזוג.

אחד הנושאים הרגישים, ולמרות שזה יכול להיות מקרה נפוץ מכפי שחושבים מכיוון שממעטים לדבר עליו, הוא שפיכה מהירה של הגבר. שפיכה מהירה של הגבר יכולה להישמע כבעיה לא משמעותית, אלא שבקרב זוגות רבים הדבר עשוי לגרום למבוכה ולמתחים מסוימים בזוגיות שלהם.

מצבים אינטימיים פיזיים הם חלק מאוד חשוב במערכת יחסים וכך גם קיום של יחסי מין בין בני הזוג. שפיכה מהירה עשויה לפגוע בחלק הזה בזוגיות מכיוון שהיא מונעת מזוגות להקדיש זמן ויתר תשומת לב בחלק הזה של הזוגיות. נכון תעשו אם תניחו את המבוכה בצד ותפנו אל גורם מטפל כמו למשל פסיכותרפיסט עם ידע וניסיון בתחום, אשר יוכל לסייע לכם להיפטר מבעיה זו.

מהם הגורמים לשפיכה מהירה

במשך שנים הייתה סברה כי השפיכה המהירה היא עניין של הרגל ולכן קשה לשנות הרגל זה כאשר רוצים לטפל בבעיה של שפיכה מהירה. אך ישנן סיבות פסיכולוגיות ונפשיות שגורמות לשפיכה מוקדמת למרות רצונו ומאמצו של הגבר להאריך את משך האקט המיני לפני השפיכה ולהימנע משפיכה מוקדמת. גורמים פסיכולוגיים ומצבים שונים כמו חרדות, חששות, דכאון, חוסר בטחון ועוד יכולים לגרום לשפיכה מהירה.

טיפול בשפיכה מהירה

לכן הטיפול היעיל בשפיכה מהירה הוא טיפול פסיכולוגי שיעסוק בגורמים, יטפל בהם ובכך יסייע לטפל בשפיכה מהירה. כאשר אתם ניגשים אל טיפול פסיכולוגי בשפיכה מהירה, קודם כל יעשה אבחון ראשוני מעמיק כדי לדעת מהו העניין הפסיכולוגי שאחד הביטויים שלו הוא שפיכה מהירה.

כאשר יהיה מובן למטפל מהי אותה בעיה פסיכולוגית ונפשית אשר עשויה להשפיע על השפיכה המוקדמת, יהיה ניתן בעקבות אותו הטיפול לראות תוצאות רצויות כמו שיפור השליטה במועד השפיכה.

לכן עליכם כזוג לא להתייאש, לדעת כי יכול להיות פתרון למצב הרגיש שבו אתם נמצאים ובאמצעות טיפול פסיכולוגי לטפל בשפיכה מהירה ולשפר את איכות חייכם הזוגיים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך עובד תהליך של הסרת שיער
היום כולנו יכולים לצפות בטלוויזיה ולהיחשף לתמונות המושלמות של גבר בעל גב חלק או אישה בעלת רגליים...
קרא עוד »
פבר 15, 2020
מצבות מיוחדות
מצבות הן סמל לזיכרון, המכבדים את חייהם של אלו שאיבדנו. מצבות מיוחדות הן דרך להפוך את הזיכרון הזה...
קרא עוד »
ינו 18, 2023
פסיכולוג לילדים בחיפה – לא צריך לנסוע רחוק מדי
אנו כהורים רוצים לתת את לילדים שלנו את כל הטוב שבעולם, זוהי הסיבה שכאשר אנו מזהים אצלם קושי איתו הם לא...
קרא עוד »
יול 17, 2021