רכישת קנאביס רפואי בבתי מרקחת מורשים

קנאביס רפואי

הוצאת רישיון לקנאביס רפואי לטיפול הינו תהליך אותו עוברים אלה שאף טיפול קונבנציונלי לא הועיל להם, ואז כמוצא אחרון מקבלים המלצה מרופא מומחה ועוברים מסכת מתישה של הגשת בקשה פרטנית לאישור משרד הבריאות. נהדר, יש אישור. אבל איפה רוכשים את הקנאביס?

דרך אחת היא לרכוש קנאביס מספקים מורשים בעלי אישור מכירה.
דרך אחרת היא רכישה בבתי מרקחת מורשים לאחר ששר הבריאות לשעבר, ליצמן, העביר רפורמה לפיה קנאביס רפואי יהיה זמין לרכישה בבית מרקחת עבור כל מטופל שקיבל רישיון ומרשם. 

קנאביס בבתי מרקחת – איפה קונים?

הרפורמה שליצמן העביר, כמובן, מבורכת ונחוצה אך יחד עם זאת מודל הקנאביס בבתי מרקחת עדיין מקרטע. נכון להיום, רק כמה עשרות בתי מרקחת מוכרים קנאביס רפואי, כ 76 בתי מרקחת המציעים למכירה קנאביס רפואי מכל הסוגים. קחו בחשבון שמחירי הקנאביס בבתי מרקחת גבוהים משמעותית ממחירם בחוץ, אך מצד שני הקנאביס אמור להיות מפוקח ונקי יותר.  

בנוסף, לא בכל בתי המרקחת יש את כל המוצרים של כל החברות, לעיתים לא תמצאו את המינונים והסוגים שאתם צריכים, וגם לפעמים יש הגבלה בכמויות.

בתי המרקחת המורשים בחלקם שייכים לרשת סופר-פארם וחלקם הם בתי מרקחת פרטיים שונים בכל רחבי הארץ, מקריית שמונה ועד אילת. חלק מבתי המרקחת מספקים שירותי שינוע- משלוחי קנאביס עד הבית, בעלות של כ-30 עד 50 ש"ח למשלוח.

באתר משרד הבריאות תוכלו למצוא רשימה רשמית של בתי המרקחת המורשים, אך לא תמיד היא מעודכנת מספיק, ולעיתים קשה לאתר בקלות מספרי טלפון או פרטים אחרים שהשתנו. מומלץ ליצור קשר טלפוני עם בית המרקחת לפני שאתם יוצאים לכיוון, כדי לוודא שהמוצר שאתם מחפשים קיים וזמין.

קראו על Q10 באתר קלאב פארם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיפול להצמחת שיער – שלא יעבדו עליכם
טיפולים אסתטיים מוצעים כיום בתחומים רבים. אפשר לומר שהענף מגלגל סכומי כסף עצומים. האם אכן רואים...
קרא עוד »
אפר 07, 2020
6 דברים שחובה לדעת על הדיאטה הכי טובה לנשים
אם את מחפשת לשפר את הבריאות שלך ולהרגיש במיטבך, תזונה נכונה היא המפתח. הנה שישה דברים שחובה לדעת על...
קרא עוד »
יונ 29, 2024
השתלת שיניים בגיאורגיה
השתלות שיניים בגאורגיה הופכות יותר ויותר פופולריות. השתלות השיניים נחשבות כבר כמה שנים כאופציה...
קרא עוד »
דצמ 05, 2022