5 תוספי תזונה שאתם צריכים להכיר

תוספי תזונה שחיוניים לבריאות

 

תזונה בריאה היא כזו שמצליחה לספק לגוף את כל הרכיבים הדרושים לו להתפתחות תקינה ותפקוד מלא. ממש כפי שנבחר את הדלק הטוב ביותר בעבור הרכב שלנו – כך גם נבחר בטוב ביותר בעבור גופנו. תזונה עשירה ומאוזנת שמותאמת לכם באופן אישי היא המפתח לבריאות גופנית ונפשית. אם אתם ידועים ככאלו שלא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר – אתם חייבים להכיר את 5 תוספי התזונה הבאים. 

תוסף אומגה 3

חומצת שומן אומגה 3 חיונית לתפקוד המוח, מניעת סרטן ואיזון רמת השומנים בגוף. אנו צורכים באופן טבעי אומגה 3 כאשר אנחנו אוכלים דגים. כיום כאשר רמת האומגה 3 בדגים ירדה נוצר מצב בו רבים סובלים ממחסור. תוסף של אומגה 3 מומלץ בכל הגילאים. ניתן למצוא תוסף אומגה 3 על בסיס שמן דגים או ממקור צמחי. 

תוסף תזונה כורכום

כולנו מכירים את הכורכום כתבלין כתום פופולרי, מעטים יודעים שאת התבלין מייצרים משורש כורכומין שיש לו סגולות רפואיות מופלאות. תוסף תזונה כורכום מומלץ למניעת סרטן, השפעות אנטי דלקתיות וכנוגד חמצון. ניתן למצוא את התוסף בכמוסות וגם בסירופ. 

תוסף ויטמין B12

מחסור בוויטמין B12 נפוץ בעיקר בקרב אלו שמקפידים על תזונה צמחונית או טבעונית. הוויטמין חיוני להתפתחות של חומר גנטי בתאים בגוף. מחסור יגרום לחוסר איזון. אם אתם אנכם צורכים בשר באופן קבוע כדאי להשתמש באופן קבוע בתוסף. 

פרוביוטיקה

תוסף פרוביוטיקה מומלץ למניעת מחלות זיהומיות בדרכי הנשימה והעיכול ולמניעת זיהומים נרתיקיים בקרב נשים. תוסף פרוביוטיקה חיוני להגנה על הגוף מפני מחלות מעי דלקתיות. החיידקים הפרוביוטים מונעים מהחיידקים המזיקים להתפתח אצלכם במעי. 

תוסף ויטמין C

כולנו מכירים את התפקיד החשוב של ויטמין C בחיזוק המערכת החיסונית של הגוף. הוויטמין חיוני גם למניעת מחלות לב והפחתת הסיכון לסכרת וסרטן. כדאי להקפיד בכל גיל על צריכת כמן מספקת של ויטמין C. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פירוק היסודות לתביעות נפגעי פעולות איבה
כסמכות מאופקת בתחום התביעות הנובעות מפעולות איבה, זו הפריבילגיה שלי לחשוף את התובנות החיוניות...
קרא עוד »
נוב 26, 2023
מנתחים פלסטיים מומלצים
היום אנשים הרבה יותר מודעים לעצמם ובזכות הטכנולוגיה המתקדמת, המחקרים האינסופיים בתחום הרפואה והכלים...
קרא עוד »
נוב 28, 2019
טיפול בכינים – 5 שיטות שאשכרה עובדות!
איך משמידים כינים? כולם יודעים כמה נושא הכינים הוא נושא מתסכל כאשר הוא נכנס אליך הביתה. מהרגע שקלטתם...
קרא עוד »
אוק 20, 2019