ניתוח הרמת חזה

ניתוח הרמת חזה

כל אחת רואה להרגיש טוב יותר ולמראה החיצוני יש השפעה גדולה על הביטחון העצמי שלנו ובכלל על איך שאנו מרגישים עם עצמנו ולא רק מה שחושבים עלינו. ניתוח הרמת חזה הוא אחד הניתוחים הפלסטיים היותר נפוצים היום וזאת משום שלאורך השנים, אלה עשויים ליפול תחת העומס ולהעניק לנו מראה לא אסתטי שנרגיש לא בנוח אתו לא מבחינה נפשית ולא מבחינת גופנית שכן לעתים עשוי להיות מדובר במשקל כבד שאנו מרגישים אותו יותר כאשר השדיים נפולים מאשר זקופים. אם כן היום יש תהליך רפואי פשוט יותר מבעבר, ללא צלקת רוחבית, ועל כן הופך הטיפול לפופולרי יותר ויותר בקרב נשים.

תהליך הניתוח:

הליך ניתוח הרמת חזה הוא פשוט יותר כיום ויכול להיעשות על ידי חתך פשוט סביב הפטמה ו/או חתך בחלק העליון של העטרה. לכל אישה יש השדיים שלה והאופן שבהן הן מעוצבות והתהליך שהן עברו לאורך השנים. על כן, גם הטיפול בכל אישה תהיה באופן אישי למצבה ולאחר התייעצות עם הרופא המנתח.

תהליך ההחלמה והחזרה לשגרה:

ביחס לניתוחים פלסטיים אחרים מדובר בניתוח פשוט יחסית שאורך ההחלמה שלו הנו פשוט ואורך כשבוע בממוצע. מרבית הכאבים הנם ביום-יומיים הראשונים שלאחר הניתוח אולם לאחר מכן אלה פחותים ולאחר כשבוע כבר לא תהיו אמורות להרגיש כאבים באזור. כמו כן שטפי דם או נפיחות שעשויים להופיע לאחר הניתוח גם כן ייעלמו תוך מספר ימים ותוכלו להיכנס להליך החזרה לשגרה שלכן. לאחר הניתוח תקבלו הוראות מדויקות כיצד להתנהל בימים הראשונים שלאחר הניתוח והוראות לקבל מקלחת, חשיפה לשמש, שימוש בקרמים/סבונים מסוגים שונים ועוד. הליך ההחלמה הראשוני אורך כשבוע בדרך כלל אולם תמיד מומלץ להקפיד על ההוראות למשך כמה שבועות קדימה לאחר הניתוח לצורך הפחתת הסיכון לתקלות והשלמת הניתוח בצורה מוצלחת לחלוטין.

היכן לעשות?

אנו נשמח לארח אתכם בקליניקה של ד"ר וולף ולסייע לכן לשפר את חייכן ואת הביטחון העצמי שלכן על ידי ניתוח הרמת חזה. שימו לב שלא כל אחת זקוקה לניתוח זה ולכן נאבחן היטב את הנושא לפני שנאשר את ביצוע הניתוח.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ספורט לנשים לאחר לידה
חשוב שנשים יהיו פעילות לאחר הלידה. אבל איך? איך חוזרים לכושר אחרי לידה? אימוני ספורט לנשים הוא חלק...
קרא עוד »
אוג 28, 2022
איך לדבר מול קהל
דיבור בפני קהל הוא מיומנות שכל אדם צריך בשלב מסוים בחייו. בין אם אתם מציגים את הרעיונות שלכם לקבוצה,...
קרא עוד »
נוב 19, 2022
דיקור סיני לטיפול במיגרנות
דיקור סיני הוא רפואה סינית מסורתית אשר שימשה במשך מאות שנים לטיפול במחלות שונות. זה יכול לשמש...
קרא עוד »
אוק 18, 2022