האם טיפול בגלי הלם כואב?

האם טיפול בגלי הלם כואב?

אי אפשר להשוות את עולם הרפואה של המאה העשרים ואחת לעולם הרפואה של המאה העשרים, יש כל כך הרבה פיתוחים, כל כך הרבה חידושים וכך אנחנו רואים כי תוחלת החיים וגם איכות החיים היא הרבה יותר גבוהה מבעבר. עלינו המטופלים להכיר את הטיפולים השונים וזאת בכדי להבטיח שנקבל את הטיפול הטוב ביותר והמקצועי ביותר שיש כפי שמציעים לנו במכון רפואות. על רקע זה יש לציין כי זה מאכזב שרוב הציבור לא מכיר את הטיפול בגלי הלם וזאת מכיוון שטיפול זה נחשב למאוד יעיל ואפקטיבי ופעמים רבות הוא מומלץ מאוד למי שסובל מכאבים בכל חלקי הגוף. עלינו לציין כי טיפול בגלי הלם אינו כואב וכך הוא משיג תוצאות מדהימות מבלי לגרום כל נזק למטופל להבדיל מניתוח או מכדורים חזקים אשר יכולים לגרום להתמכרות. לכן זה צעד מאוד חכם לבקש טיפול כזה אם אתם סובלים מכאבים וזהו משהו שכדאי לכל אדם סובל לעשותו.

איך גלי ההלם עובדים?

רוב הציבור לא יודע איך גלי הלם עובדים ועל כן זה חשוב מאוד להסביר את הנושא הזה ולו בכדי להוריד את מפלס המתח והחרדה מן הטיפול הזה. אז נציין קודם כל כי מדובר בטיפול מאוד מוצלח וזהו משהו שאתם צריכים לזכור. גל הלם הוא למעשה גל אנרגיה קצר המופק על ידי ניצוץ. הגל מועבר לגוף על ידי ג'ל המחבר אותו לגוף וכך משיגים את האפקט הגדול ביותר. עליכם לזכור כי רוב גוף בני האדם מורכב ממים ועל כן הגלים מתחוללים במים ואז עוברים על הרקמות. המכשיר של גלי ההלם קובע באיזה חוזק יהיו הגלים הללו וכמה מן הגל יעבור לרקמה האנושית ששם מצוי הכאב.

מה השפעה של גלי ההלם?

עליכם להבין כי גלי הלם מסלקים סידן מהרקמות ומעודדים בנייה של כלי דם חדשים בגוף וכך שוברים את הדלקת ומאפשרים לגוף להחלים מהאכבים החזקים שכל כך משפיעים עלינו. גלי ההלם משפיעים על עוד שלל מדדים בגוף שלנו וכך מאפשרים לנו להתגבר על הכאב ולחזור אל החיים הרגילים שלנו ללא כאב חד.

כתוב/כתבי תגובה