ייעוץ שינה

הורים טריים? כדאי לכם לדבר כמה דברים אודות ייעוץ שינה. אם נדמה לכם שנגזר על הורים טריים להרגיש מותשים, לקום כל בוקר אומללים בגלל לילה לבן, אל תהיו בטוחים שאי אפשר אחרת. שווה לפתוח את העיניים ולראות מה אומרים הורים אמיתיים (לא פרסומת) ברשת, לאחר תהליך מדויק של ייעוץ שינה. כל איכות החיים בבית משתנה. להורים טוב, וגם לילד (או הילדה).

מתי כדאי ייעוץ שינה

אין מאורע מרגש בחיים יותר מאשר לידה של בן, לידה של בת. אבל אחרי השיא שנקרא לידה, מגיעה תקופה מיוחדת אך גם מאתגרת. אחד האתגרים המוכרים לכל הורה טרי, אב או אם, זה הקושי ליהנות משנת לילה רצופה ושליווה. אך יש לזכור שלא רק להורים קשה עם לילות של שינה והתעוררות, שינה והתעוררות. זה קשה גם לתינוק או לתינוקת שלכם. הדגשים הבאים יגלו לכם האם תוכלו להפיק תועלת מתהליך עדין, מותאם אישית אליכם ואל התינוק שלכם, של ייעוץ שינה.

  1. הייעוץ יוכל לסייע אם אתם מרגישים שלא הגיוני שכל טקס השכבה לישון מתארך, מתארך, מתארך. ייעוץ שינה יראה לכם איך לאחר טקס שינה קצר, התינוק פשוט יירדם ויישן.
  2. הייעוץ יסייע לכם אם חלה רגרסיה ותינוק שכבר החל לישון סדיר, פתאום חוזר אחורה וחווה קשיי הירדמות או התעוררות שוב ושוב בלילה.
  3. הייעוץ יסייע אם נראה לכם שלא הגיוני כי התינוק מתעורר באמצע הלילה, מחליט שזה בוקר ורוצה להתחיל את היום. אפשר להחזיר את הסדר הטבעי והרצוי, של שינה רצופה בלילה, עד לשעה הגיונית יותר בבוקר.
  4. אם אתם מוצאים את עצמכם עצבניים מרוב עייפות, מותשים ולפעמים חסרי סבלנות בגלל כל המצב, ייעוץ שינה יחזיר את השלווה – הביתה.

    >>>המידע מוגש באדיבות מדריכת הורים ויועצת שינה מקצועית

כתוב/כתבי תגובה