אורטופד מומחה לפציעת מרפק טניס שלא עובר

מתוך לא מעט תופעות אורטופדיות נפוצות שרבים מאתנו עלולים לסבול מהן, אנחנו רואים שמרפק טניס זו תופעה שרבים מכירים מקרוב. מה עושים כשזה לא עובר ואל מי צריך לפנות? על כך במאמר שלפניכם. 

מה זה מרפק טניס? 

עוד לפני שנדבר על השאלה אל מי פונים, צריך להבין במה דברים אמורים. במקרה של מרפק טניס שלא עובר למעשה מדברים על תופעה שבה מורגשים כאבים באזור של מוצא השרירים אשר מיישרים את האצבעות ואת שורש היד. מדובר על כאב בצדו החיצוני של המרפק, ובדרך כלל, יש נטייה של הכאבים להתגבר כאשר אנחנו עושים פעולות פיזיות כמו הרמת חפצים כבדים וכדומה. 

למה כדאי לפנות לאורטופד? 

אם ניסיתם כבר לא מעט טיפולים שונים כמו מנוחה, פיזיותרפיה או אפילו קרמים ומשחות, יכול להיות שהגיע הזמן לעבור הלאה. יכול להיות שעכשיו זה הרגע שבו אתם צריכים להכניס לתמונה גם אורטופד, כי כנראה שבלעדיו הבעיה לא תעבור. איש מקצוע כמו אורטופד הוא האדם הנכון שיוכל לבדוק אתכם ולהבין עד כמה המצב חמור. הוא גם יוכל להציע לכם מספר טיפולים שונים, קלים או מורכבים יותר. 

החשיבות של בחירת אורטופד מומחה 

אתם מחפשים איש מקצוע מוביל? רוצים לדעת שאם אתם כבר פונים לאורטופד, הוא יהיה הטוב מכולם? אין ספק שאתם צודקים. לכן חשוב לברר כמה שיותר פרטים. למשל, ממתי עוסק איש המקצוע בתחום הזה? והאם אנשים אחרים שסבלו גם הם מאותה התופעה ופנו לאותו אורטופד באמת יצאו מרוצים ממנו? האם הוא הצליח לסייע להם? לבסוף, כמובן שכדאי יהיה גם לברר דבר או שניים לגבי עלות הטיפול. לא תמיד חובה לבחור אורטופד מומחה שהטיפולים אצלו יהיו מאוד יקרים ורצוי לשים לב גם לעניין הזה. 

סובלים מפציעת מרפק טניס שלא עובר אנו מזמינים אתכם לפנות אל ד"ר ליאור לבר – אורטופד מומחה בפציעות ספורט.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רשלנות רפואית – איך להתמודד עם זה?
רשלנות רפואית מתרחשת כאשר חולה נפגע על ידי רופא (או גורם רפואי אחר) אשר אינו מצליח לבצע את עבודתו...
קרא עוד »
מרץ 04, 2020
ארבעה יתרונות של בדיקת ראייה ובחירת העדשות הנכונות
בדיקת ראייה ובחירת העדשות הנכונות עשויות להיראות כחלק סטנדרטי של תחזוקה בריאותית, אך ישנם מספר...
קרא עוד »
מאי 15, 2024
התמודדות עם קרטוקונוס – תנו למומחה ללוות אתכם בדרך
לגלות שיש לך קרטוקונוס זו בשורה לא קלה לעיכול. לא מדובר במחלה שרבים מכירים, ולכן לשמוע מרופא העיניים...
קרא עוד »
פבר 22, 2019