איזה תוספי תזונה מומלץ לקחת בזמן אימונים?

איזה תוספי תזונה מומלץ לקחת בזמן אימונים?

ניתן לחלק את סוגים השונים של תוספי מזון לשלושה חלקים מרכזיים לפי סדר החשיבות, מהרב ביותר למועט ביותר:

  1. בנייה ותחזוקה שוטפת  – הכי משמעותי.
  2. שיפור ביצועים.
  3. הגנה, שמירה ושיקום.

שיפור ביצועים – 

קריאטין – לפעמים מתאמנים והמון ספורטאים חשים כי קצב ההתקדמות שלהם באימוני כושר ובהשגת היעד הינו איטי מהמיוחל, לפעמים הסיטואציה ממש לא טובה והינם לא מתקדמים כלל.  פה הקריאטין חודר ללב העניין.

פורמולות קריאטין – תוסף התזונה הלה,  כמו קריאטין אקסטרים, או לחלופין CREATINE BLAST הינו למעשה סינרגיה של קריאטין טהור ביחד עם מערכת תובלה, אשר עוזרת לקריאטין להיספג במידה מיטבית ויותר אפקטיבית בגוף שלכם. HMB , ליאוצין, חומצה ליאוציטית המטרה הראשית הינה להגן על מסת השריר באימונים אינטנסיביים וממושכים.

בנייה ותחזוקה שוטפת – 

תוסף תזונה –  אבקת חלבון מי הגבינה, אבקה של תשלובת חלבון  וכיוצא בזה. החלבון הינו אבן המבנה של השרירים, בלי החלבון אין תגדלו ולמעשה אין תבחינו בממצאים. 

גיינרים – אבקה של עלייה במסה  או אבקת מסה – השלמה תזונתית. באופן זהה לאבקת חלבון, הגיינרים מורכבים אף הינם מאותם חלבונים, רק שבמקרה זה מבוצעת סינרגיה מבעוד מועד ביחד עם פחמימות.  המעלה של האבקה לעלייה במסה הינה הסינרגיה הבריאה והמזינה של פחמימות בטיב טעם ביחד עם חלבון איכותי ונדרש, בתיסוף של חומצות אמינו, ויטמינים ומינרלים. ראו גיינרים באתר פיטנס דיפו!

הגנה, שמירה ושיקום – 

מולטי ויטמין – מולטי ויטמין הינו תוסף המזון הכי נפוץ בכל רחבי תבל, אשר קיים בשימוש יותר מכל תוסף מזון שונה בכל המדינות אשר על פני כל הגלובוס.

כתוב/כתבי תגובה