הסרת קעקועים

הסרת קעקועים

מעוניינים להחזיר לעצמכם את העור המקורי מתחת לקעקוע? מעוניינים שזה לא יקרה בניתוח, לא ישאיר צלקת ואפילו לא סממן כוויה? את כל זאת ניתן לממש באמצעות טכנולוגיה ייעודית להסרת קעקועים. היא מבוססת על תמורות חדשניות בתחום הלייזר שמטרתן היא מחיקה מוחלטת של הקעקועים שעל עורכם. ללא קשר לרמת הוותק של הקעקוע, בין אם הוא על העור כמה ימים, כמה חודשים או כמה שנים, ניתן להסיר אותו ולהשאיר על גופכם עור חלק בגוונו המקורי.

בחינה ראשונית של הקעקוע

בשלב זה ייבחן הקעקוע שלכם ויגובשו לו מחיקוני לייזר ייעודיים בעלי אורכי גל שונים. כל אורך גל מבטא מחיקון של צבע אחר ולכן קעקוע עם מעט גוונים קל יותר להסרה וקצר יותר במועד היישום מאשר קעקוע רבגוני. על אותו משקל, קעקוע קטן קל ומהיר יותר להסיר מאשר קעקוע גדול. בעוד קעקוע ממועט גוונים ובגודל קטן לוקח להסיר 3-7 מפגשים, קעקוע גדול ומרובה גוונים מצריך 8-18 מפגשים, בשל השימוש ביותר מחיקונים באורכי גל משתנים ובפעילות מחיקה מורכבת תוך הפרדה עדינה שלהם במהלך היישום.

מתן לוח הזמנים המיועד לטיפול

לאחר האבחון הראשוני שלב מבנהו של תהליך הסרת קעקועים עבורכם, כולל דיווח על מספר המפגשים המשוער עד גמר הפרוצדורה, תוכלו לקבל החלטה האם אתם מאמצים את התוכנית או לא. במידה ואתם מאמצים אותה, ניתן להתחיל ביישום מפגשי הסרת קעקועים כבר במפגש הבא עמנו. תוכנית זו הנה המהירה והיעילה ביותר ביחס לכל שירות הסרת קעקועים כלשהו. בתום המפגשים מובטחת הסרה מוחלטת של הקעקוע הלא רצוי.

התייצבות לטיפולים פעילים

במהלך ההתייצבות תוכלו לקבל חומר מאלחש שיקטין את עוצמת המגע בין הלייזר לעור שלכם ויאפשר יציאה לדרך עם טיפול לא כואב ולא מורגש. הדבר יאפשר יעילות בטיפול, חוסר מעצורים ועיכובים וסיום מהיר של כל מפגש כשהקעקוע נמצא בשלבי דהייה מהר ביחס לשגרת טיפולים עם עיכובים. במצב זה כבר בתום המפגש השלישי הקעקוע יורגש כדהוי באופן משמעותי.

ללא תופעות לוואי או הפתעות אחרות

טיפול הסרת קעקועים זה הנו חף מתופעות לוואי, אינו משאיר צלקות, אינו משאיר כוויות חום, אינו משאיר סימני כוויות אלא עושה רק דבר אחד: משאיר את העור שלכם חלק כמו שהוא היה לפני שניגשתם להטמיע עליו קעקוע זה. בשל כך, הטיפול בטוח וכמעט שאינו רלוונטי גם לרגישים לטיפולים רפואיים מן העבר. זהו פשוט צעד בטיחותי שישנה תמורה רבה בצידו, בראשה חוסר נוכחות של צלקות והסרה יעילה ומהירה יחסית של כל קעקוע.

התקדמות מהירה של ההסרה

עם התהוות הטיפולים תוכלו לחוש בקצב מחיקה מהיר של קעקועיכם. בסוף תקופת הטיפולים העור שלכם ייוותר חלק ונקי מצבעי קעקוע ותוכלו לחזור שוב למצב ה- 100% טבעי של הצבע שלו. כל זאת נעשה תוך שימוש בלייזר בלבד, ללא צבעים או חומרי קבע אחרים על המעטה החיצוני של העור.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הבנת ההתאמה של מכוני גמילה מסמים
ההחלטה לבקש עזרה ממכון גמילה מסמים היא צעד מונומנטלי במסעו של אדם אל עבר החלמה. מכונים אלה מציעים...
קרא עוד »
אפר 08, 2024
מנתחים פלסטיים מומלצים
היום אנשים הרבה יותר מודעים לעצמם ובזכות הטכנולוגיה המתקדמת, המחקרים האינסופיים בתחום הרפואה והכלים...
קרא עוד »
נוב 28, 2019
כל מה שאתם צריכים לדעת על קוסמטיקה רפואית
אין מחלוקת על כך כי גנטיקה משפיעה מאוד על המראה שלנו, אך מי שחושב כי היא הדבר היחיד שמשפיע על היופי...
קרא עוד »
אוק 26, 2018