5 מוצרי רפואה טבעית שאתם חייבים להכיר

5 מוצרי רפואה טבעית שאתם חייבים להכיר

ישנן בעיות רבות אשר במקום להרעיל את עצמכם בתרופות תעשייתיות, כדאי לדעת שישנן מוצרי רפואה טבעית המועילות אותו דבר ואף יותר מהתרופות התעשייתיות. הרופאים אף יוכלו להמליץ לכם על השימוש בהם.

מוצרי רפואה טבעית

במאמר זה נתמקד בצמחי מרפא מרגיעים, שיגרמו לכם להרגיש נינוחים ורגועים במהלך היום. צמחים אלו הם בעלי סגולות רבות המורידות את הלחץ שיש לנו בשגרה היומיומית.

מדענים גילו את מה שכולם כנראה יודעים ומעריכים, כי אנשים רגועים ושמחים, הם אנשים בריאים יותר.

מוצרי רפואה טבעית להרגעה

אז באלו צמחים תוכלו להשתמש על מנת להוריד את מפלס הלחץ בגופכם? קבלו את ההמהלצות של אמיר פרלמן, שמנהל את חנות הטבע פרלמן סחר:

  1. "מליסה", צמח זה הינו צמח מרפא נפוץ וידוע, המכיל בתוכו שמנים ארומטיים בריכוז גבוה עם השפעה מרגיעה מאוד. הצמח מסייע להקלת עצבנו וכאבי הראש הנגרמים מכך, כמו כן גם על נדודי שינה ודכדוך. קרם תמצית הצמח אף מועיל להגלדת פצעים והוא מגן עליכם מפני עקיצות חרקים שונים.
  2. "בקופה", הינו צמח ידוע המשמש כבר בשיטות רפואה הודיות מסורתיות, במשך שנים רבות. צמח בקופה ידוע כאחד המחזק לנו את פעילות המוח ומסייע לשיפור איכות החיים. גם על החשיבה והזיכרון יש לבקופה השפעה רבה והיא יכולה להקל עלינו את ההתמודדות עם מתח וההשפעות השליליות שעל תפקוד המוח.
  3. "עשב שיבול שועל", תמצית עשב זה מועילה לא רק להקל על החרדה שלנו, ברפואת הצמחים העממית נותנים אותה גם על מנת לחזק את הגוף ולהקל על מיגרנה.
  4. " גוטו קולה" הוא צמח בעל תכונות רפואיות רבות, הוא יכול להועיל לכם נגד עוויתות בגוף והרחבת כלי דם היקפיים 
  5. "ג'ינסנג סיבירי", צמח זה יכול לשמש לכם כתחליף לקפה וקפאין, שבניגוד להם הצמח מעלה לכם גם האנרגיה לזמן ארוך.

כתוב/כתבי תגובה