מהו חוק סיעוד?

מהו חוק סיעוד?

חוק הסיעוד בישראל נקבע על ידי משרד הרווחה והמוסד לביטוח לאומי והוא בא להסדיר את הזכאות של קשישים לגמלת סיעוד, בהנחה והם עומדים בדרישות של ביטוח לאומי. אלו שזכאים לקבל גמלת סיעוד כתוצא ממצב סיעודי יוכלו לקבל סיוע עם פעולות בסיסיות ויומיומיות.

בין הפעולות הבסיסיות שסיעודיים מקבלים איתן עזרה יש הליכה, שתייה, אכילה, רחצה והלבשה ובמקרים מסוימים אף סיוע בהתמודדות עם קשיים בשליטה על הסוגרים. החוק קיים עוד משנת 1988 ומופעל על ידי המוסד לביטוח לאומי, כאשר אין עוררין לגבי הסיוע שהוא מקנה לקשישים סיעודיים רבים במדינה הזו שצריכים את העזרה הזו.

תכירו את הזכויות שלכם

רוצים לבדוק את הזכאות שלכם לגמלת סיעוד או שאתם עומדים לפני הגשה של תביעה למוסד לביטוח לאומי? כדי שבאמת תוכלו לעשות את זה כמו שצריך ולדעת שאתם לא מעכבים את עצמכם באף מובן, יהיה כדאי לכם לקבל את הסיוע הנדרש ולעשות כל מה שצריך על מנת להקל עליכם באופן משמעותי במישור הזה. זה ללא ספק משהו שישתלם לכם במידה רבה.

תקלו על עצמכם באופן משמעותי על ידי כך שתתנהלו בליווי של עורך דין שבקיא בדרך שבה חוק סיעוד תקף, כך שהוא יוכל לעזור לכם לממש את כל הזכויות שלכם עד תום ולקבל את כל מה שמגיע  לכם מהמדינה.

תקבלו את מה שמגיע לכם מביטוח לאומי

צריכים סיוע במיצוי הזכויות שלכם וקבלת גמלת סיעוד מביטוח לאומי? זה משהו שתוכלו לקדם בקלות רבה יותר אם יהיה עורך דין מנוסה שיעמוד לשירותכם ויוכל לסייע לכם. הוא יוכל לחסוך לכם לא מעט התעסקות ולאפשר לכם לקבל בדיוק את מה שמגיע לכם בתוך פרק זמן קצר יחסית. מידע נוסף באתר https://law-rl.co.il/

כתוב/כתבי תגובה