ייעוץ לפני ניתוחים פלסטיים

ניתוחים פלסטיים

עם התפתחות הטכנולוגיה והתקדמות הרפואה, הפכו הניתוחים הפלסטיים נגישים, זמינים ונפוצים יותר ויותר. מה חשוב לדעת לפני ניתוח פלסטי

ייעוץ מקצועי ואמין

הסיבות העיקריות שאנשים פונים לניתוח פלסטי הן לרוב בשל דימוי גוף נמוך וחוסר ביטחון. לעתים הסיבה מוצדקת ואכן מצריכה התערבות ניתוחית אך במקרים מסוימים היא מיותרת. בשל כך יש צורך ברופא מקצועי ואמין שיוכל לתת ייעוץ לפני ניתוחים פלסטיים ולהבטיח תוצאות שיספקו את רצון המטופל בהתאם לצרכים הפיזיים שלו.

בחירת רופא מנתח

תחום הניתוחים הפלסטיים שופע באנשי מקצוע מקצועיים וכדי לבחור מתוכם את האחד שמתאים ביותר עבורכם, כדאי להתרשם מעבודות קודמות שביצע, לבדוק המלצות ולהתרשם מניסיונו המקצועי. אך לא רק זאת, מדובר בהליך רפואי ולכן יש להקפיד שהרופא שבחרתם מוסמך ומומחה לביצוע ניתוחים מסוג זה. את הניתוח הקפידו לבצע במוסד מוכר, מצויד וערוך לכל מצב שעלול להשתבש במהלך הניתוח. בהמשך לכך בדקו מי מלווה אתכם לאורך הניתוח ועומד לרשותכם אם חלילה משהו משתבש.

קראו גם על: אסתטיקה וגינלית

תיאום ציפיות

בפגישתכם עם הרופא לקבלת ייעוץ לפני ניתוחים פלסטיים חשוב לעדכן אותו על הציפיות שלכם מהניתוח ולהיות קשובים לעצותיו המקצועיות, הוא יציג בפניכם את האפשרויות הריאליות והתוצאות הצפויות. לפגישה עם הרופא יש להביא בדיקות רפואיות שלכם ומסמכים בנוגע להיסטוריה הרפואית שלכם. זכרו כי הרופא חייב לדעת את מלוא מצבכם הבריאותי ומחלות רקע שעלולות להשפיע או להיות מושפעות מהניתוח. בפגישה זו חשוב להציף את כל השאלות והחששות כדי להגיע מוכנים ככל האפשר לקראת הניתוח.

חשוב לדעת

ניתוח פלסטי אינו טיפול פסיכולוגי ובמקרים של ביטחון עצמי נמוך או קשיים חברתיים מומלץ להיעזר גם בטיפול נפשי. לכל ניתוח והליך רפואי יש השלכות שונות.

נכתב בשיתוף אתר לימדיק

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תולעים אצל בעל החיים שלכם – איך תזהו
תולעים אצל בעלי החיים האהוב שלנו יכולים להיות דבר מאוד לא נעים לבעל החיים ולכן אנו צריכים לטפל בהם...
קרא עוד »
יונ 27, 2019
מדריך לבחירת טיפולים אסתטיים לנשים
מחפשים לטבול את האצבעות בבריכת הטיפול האסתטי אבל מרגישים מוצפים מבחירות? תירגע. להלן רשימה אסופה של...
קרא עוד »
נוב 02, 2023
מבדקי סביבה – אילו בדיקות סביבתיות חשוב ולבצע ומתי?
אנשים רבים כלל לא מודעים לאפשרות לערוך בדיקות סביבתיות במטרה לוודא כי האוויר שהם נושמים במהלך רוב...
קרא עוד »
אוק 19, 2020