בעיות פוריות? חשבתם על דיקור סיני

בשנת 2022 נרשמת עלייה חדה בגברים ונשים שסובלים מבעיות פוריות. זיהום אוויר, אוכל שיש בו הורמונים וחומרים משמרים, גיל מתקדם, בעיות בזרימת זרע, סטרס, חרדות ואפילו פחות זמן לקיים יחסים – כל אלה יכולים לגרום לבעיות פוריות אצל גברים ונשים. 

אם נראה אתם נמצאים בתהליך של טיפולי פוריות – אתם בוודאי יודעים עד כמה מלחיץ וקשה התהליך הזה. מלבד זאת, סטרס וחרדה הם אחד הגורמים למניעת כניסה להריון – לכן חשוב לדעת כיצד לאזן את הגוף בצורה טובה כדי לאפשר לגוף לקיים את התהליכים הטבעיים שלו.

אבל מה הקשר בין פוריות לדיקור סיני?

אם שמעתם לא מעט על טיפול בשם אקופונקטורה, (דיקור סיני) חשוב שתדעו שכאן נכנס לתמונה טיפול ברפואה משלימה שיכול להיות יעיל במיוחד עבור גברים ונשים. 

דיקור סיני הוא  טיפול שהגיע אלינו מהמזרח הרחוק והוא נועד לאזן את הגוף, לרפא מחלות ובעיות רגשיות, דיקור סיני הוא שיטה להזרמת הדם בגוף ובזמן שטיפול כמו אקופונקטורה מאפשר הנעת זרימת הדם בגוף, שיפור זרימת זרע ועידוד זקיקים. 

באמצעות איזון הגוף על ידי טיפול במחטים דקות שאינן כואבות – יותר ויותר נשים מרגישות מאוזנות יותר, פחות לחוצות, ויותר רגועות יותר בזמן טיפולי פוריות. בין היתר אקופונקטורה המשולב עם טיפול בצמחי מרפא יעזור לפתור בעיות פוריות ויזרז את תהליך כניסה להריון. כדאי לקרוא מידע נוסף על דיקור סיני לפוריות באתר של ד"ר מארק.

אז אם אתם רוצים לטפל בכל בעיה – כדאי לבצע כבר עכשיו אבחון אצל מטפל ברפואה המשלימה כדי לדעת איזה טיפול בדיקור סיני יכול להתאים כתמיכה לתהליך פוריות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השחרת חלונות לרכב
חלונות לרכב הם אחד החלקים הפגיעים ביותר ברכב. לעתים קרובות הם הדבר הראשון שאנשים מבחינים במכונית וקל...
קרא עוד »
אוק 31, 2022
רוצים להסיר קעקוע מגופכם? כך תעשו זאת
הסרה מקצועית של קעקוע מיותר לפני עשר שנים הייתם מאוהבים וקעקעתם בגופכם את שמכם? כעת אתם נשואים...
קרא עוד »
ינו 15, 2020
שילוב רפואה משלימה בטיפול מחלת הסרטן
יש לכם אפשרויות רבות שתוכלו לבחור בהן, כדי להתמודד עם בעיות בטיפול בסרטן. בחירה אחת שאולי אתם חושבים...
קרא עוד »
נוב 29, 2021