חימר ירוק למה הוא משמש?

חימר ירוק למה הוא משמש?

מי ששומע את המילה "חימר"  ומקשר באופן אוטומטי את החומר לצרכים של פיסול וקרמיקה – חשוב שידע כי חומר טבעי מסוג זה: מיוצר מתוך כדור הארץ. כאשר מדובר בחימר ירוק – מדובר במסכת פנים נפלאה שיכולה לשפר משמעותית את מצב העור. הכרות עם חומר הטיפוח אשר נוצר מן הטבע, חשובה במיוחד! זאת עבור מי שמחפש חומרי טיפוח טבעיים קלילים שאינם מזיקים לעור. בכך כדאי להבין יותר אודות חמר בצבע ירוק. 

אבל מה צריך לדעת אודות חמר ירוק?

המוצר, אשר משווק בעיקר בחנויות קוסמטיקה ופארמים, הפך לחומר טבעי פופולארי אשר עוזר לטפל בבעיות עור. אור המדבר מסבירים כי החומר מיוצר מתערובת עלים ואצות, בעוד שהוא עשיר במינרלים, זאת עקב הוצאתו מסלעים שנמצאים בתוך כדור הארץ. המרכיבים של החמר (ממנו אפשר להכין מסכת פנים טובה, או קרם מרפא) מכילים תכונות מרפאות. זאת בשל חומרים אנטי בקטריאליים ואנטיספטיים אשר מרפאים דלקות. 

החומרים הפעילים מכילים רכיבים כמו סידן, מגנזיום, אשלגן, דולמיט, ושאר מרכיבים חיוניים שמחדשים רקמות, מטפחים את עור הפנים, מסייעים להזרים דם בגוף ובכך מרפאים פצעים, דלקות, כאבים ועוד. 

כמה יתרונות רפואיים של החימר הירוק

מי שרוצה לדעת כיצד משפיע המוצר על כאבים, דלקות וכדומה, חשוב שיכיר את היכולות של החימר והן:

  • ריפוי פצעים וזיהומים.
  • הקניית מראה טהור לעור הפנים.
  • טיפול בעייפות וריענון העור.
  • טיפול בפצעים כוויות וחתכים.
  • סיוע להזרמת הדם בקרקפת הראש ובכך תרומה לטיפוח השיער.
  • טיפול כללי בגוף ובמצב העור.

לסיכום, מי שמחפש חומר טבעי שיקנה זוהר וריענון לעור הפנים, חומר שיטפל בדלקות ופצעים ויהיה שם כל אימת שזקוקים לו – חשוב שיכיר מוצרים טבעיים לגוף, כמו החומר הירוק והטיפולי. 

את החמר וחומרים נוספים – ניתן לרכוש במחירים נוחים, בעיקר דרך האינטרנט. כיום חנויות טבע און ליין מציעות מגוון רחב של מוצרים טבעיים במחירים זולים. בכך אפשר לטפח את הגוף, מבלי להוציא כסף רב.

אם אהבתם את הכתבה כנראה שיעניין אתכם גם: בוראקס.

כתוב/כתבי תגובה