נשירת שיער אצל נשים – איך תוכלי להתמודד עם זה

נשירת שיער אצל נשים – איך תוכלי להתמודד עם זה

בדרך כלל, כשאנחנו קוראות על נשירת שיער באינטרנט או במקורות אחרים, המאמרים, הכתבות מיועדות לגברים שמתמודדים עם התקרחות. אך כל אישה יודעת שגם נשים מתמודדות עם תופעות של נשירת שיער, מה שיכול להשפיע על המראה שלהן, ובאופן טבעי גם על התחושה הפנימית שלהן. 

נשירת שיער אצל נשים היא לא דבר חדש, זו תופעה מוכרת. ההבדל הוא, שהיום זה מפריע להרבה יותר נשים מבחינה אסתטית, כמו כן, יש הרבה יותר ידע על התחום והכרה שלא מדובר אך ורק בנשירה אלא ייתכן מאוד שזה סימפטום שנובע מסיבות שונות, פיזיולוגיות ואחרות, ולשמחתנו, יש גם הרבה יותר כלים להתמודד עם בעיה זו. 

נשירת שיער אצל נשים, יכולה להיווצר מסיבות שונות כאמור, בין אם זה מסיבות פיזיולוגיות, הורמונאליות, ואפילו מסיבות נפשיות. נשים שמתמודדות עם מתחים, חרדות, לחצים על בסיס קבוע, מוצאות את עצמן מתמודדות גם עם נשירת שיער. 

מעבר לכך, היום יודעים שאחת הסיבות הנפוצות לנשירת שיער הם תכשירי שיער שונים, אשר שימוש נרחב בהם, מוביל לא פעם למצב של נשירת שיער. 

מה אפשר לעשות בנדון

אם גם את מתמודדת עם נשירת שיער, דבר ראשון שעלייך לעשות זה לבצע אבחון בשביל לאתר את סיבות הנשירה, מדוע זה קורה. בהתאם לכך אפשר יהיה לטפל בבעיה בצורה מושכלת וחכמה באמצעות שיטת הייר קליניק

מבחינה פיזיולוגית, מעשית, הטיפול הנכון בנשירת שיער הוא בשורשים שלו, אפשר למצוא שיער מת, שיער שמורכב מתאים מתים, ואז ניתן להסיר אותם ולאפשר לשיער חדש להיווצר. כמו כן, ישנן דרכים לחיזוק השורשים הקיימים בשביל לאפשר לשיער להיות בריא וחזק יותר, ובכך למנוע אפשרויות של נשירת שיער בעתיד ולשמר את השיער כפי שהוא. 

כתוב/כתבי תגובה