כמה זמן לוקח להכין עדשות מגע

ישנם שלושה סוגים שונים של תהליכי ייצור של עדשות מגע: הזרקה, חדירות גז ו- thermoforming. הזרקה נעשית על ידי שימוש בחומר פולימרי נוזלי שחומם והוזרק לתבנית או תבנית בעזרת פיית הזרקה; לאחר מכן זה מקורר ומתקשה בתוך התבנית או למות. עדשות חדירות גז מיוצרות על ידי מילוין בגז כמו חמצן או חנקן, היוצר לחץ בעת הוצאת הגז, מה שגורם לעדשה לעצב את עצמה לצורתה הסופית; תהליך זה יכול להימשך עד שש שעות תלוי עד כמה מורכב העיצוב. תרמופורמינג משתמש בחום מתנור כדי ליצור את הצורה הסופית של העדשה

חומר כימי

תהליך הכנת עדשות מגע ioptix מתחיל בתמיסה כימית המשמשת להמסת חומר העדשה. לאחר מכן, התמיסה הנוזלית מטוהרת ולאחר מכן מכניסה לתבנית ליצירת צורת עדשה. השלב הבא הוא להוסיף את חומר הצבע ולאחר מכן לחמם את העדשה עד שהיא מתמצקת ומתקשה.

העדשות הפכו למרכיב עיקרי עבור אנשים רבים ממספר סיבות, בין אם זה כדי לתקן את הראייה, או כדי לשנות את צבע העיניים.

תהליך הייצור

תהליך הכנת עדשות מגע יכול להיות קצר ומהיר. זה יכול לקחת בין שעה לארבע שעות, תלוי בסוג עדשת המגע והיצרן. זמן זה מוקדש לשלבים שונים המשתנים במורכבות ובגודל.

ייצור עדשות מגע עבר אוטומטית במקרים מסוימים עם מכונות שיכולות לבצע את כל המשימות הדרושות ללא התערבות אנושית. זה אפשר ליצרנים לייצר יותר קשרים בקצב מהיר יותר תוך הפחתת עלויות הייצור כמו גם עבודה עתירת עבודה.

עדשות מגע מיוצרות בדרך כלל תוך מספר שעות על ידי מעבדת המגע. עם זאת, אם אתה רוצה ליצור עדשות משלך, זה יכול לקחת בין 2-6 שבועות כדי ליצור את העדשה המושלמת.

לרכישת עדשות מגע דו שבועיות >>>

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מיטה מעוצבת לחדר שינה מלא בסטייל מיטה מעוצבת לחדר שינה מלא בסטייל
המיטה היא החלק המרכזי של חדר שינה. זה המקום שבו אתה ישן ונרגע, זה המקדש שלך והמקלט שלך. מיטה יכולה...
קרא עוד »
נוב 22, 2022
כל המידע על החיידק הליקובקטר פילורי
חיידקי הליקובקטר פילורי הם הגורם השכיח ביותר לכיב קיבה, ולכן חשוב לדעת כיצד לטפל במחלה זו. חלק זה...
קרא עוד »
ספט 13, 2022
השתלות שיניים – מדריך לכל הסוגים
אחד הטיפולים המורכבים אך החשובים ביותר בתחום בריאות השיניים, הוא טיפול השתלות. טיפול זה מיועד לספק...
קרא עוד »
מרץ 29, 2020