חזייה רפואית לאחר ניתוח שד

חזייה רפואית לאחר ניתוח שד

כנשים אנחנו יודעות שחזייה היא הרבה יותר מעוד פריט אופנתי. יש לחזייה השפעה על המראה החיצוני של החזה ועל תחושת הנוחות שלך במהלך היום. כאשר החזייה נוחה ונכונה החזה נראה נפלא את מרגישה נשית, נינוחה ורגועה. חזיות רפואיות נועדו להבטיח מראה נשי מחמיא ותחושת נוחות גם לאחר ניתוחי חזה. תהליך ההחלמה שלך מהניתוח מושפע לא מעט מהחזייה שתבחרי ללבוש. לשמירה על תוצאות הניתוח והקלה על כאבים ההמלצה היא על חזייה רפואית.

מהי חזייה החלמה?

מיד לאחר ניתוח כאשר האזור עודו נפוח, כואב ורגיש מאוד, נרצה לעטוף אותו ברכות. חזייה רפואית לאחר ניתוח שד היא בראש ובראשונה חזייה לאחר ניתוח רכה עם רצועות אלסטיות נוחות וכתפיות שניתנות להתאמה אישית. ניתן להזמין את החזיות הרפואיות בכמה מידות כך שכל אחת תוכל לבחור את המידה שמתאימה לה. על הלבוש שלך במהלך תקופת ההחלמה למנוע הפעלת לחץ מיותר על רקמת השד. חזיות החלמה אינן כוללות ברזלים או תפרים פנימיים, הן מתוכננות נכון למתן תמיכה לחזה ושמירה על מראה מחמיא ללא הפעלת לחץ מיותר על האזור. יכאב לך הרבה פחות אם תלבשי חזיות רפואיות.

מדוע שימוש בחזייה רפואית כל כך חשוב?

תמיכה נכונה ברקמת השד ובשתלים הכרחית למניעת תזוזה של השתלים בתוך השד. חשוב לזכור שהגוף נמצא בתקופת הסתגלות לשתלים ועלינו לסייע לו לקלוט אותם. כדאי להתייעץ עם הרופא המנתח ולבחור בהתאם חזייה רפואית שמשמרת את התוצאות. הרופאים המנתחים ממליצים על לבישת ביגוד מיוחד לאחר ניתוח להגנה על התוצאות וזירוז ההחלמה הטבעית. עם חזייה רפואית תצליחי לחזור לשגרה במהרה מבלי לחשוש לפגיעה בתוצאות של הניתוח. שימי לב שאת בוחרת נכון בחזייה במידה נכונה שמסוגלת לתמוך בחזה. לאחר ניתוחי הגדלת חזה שימוש בחזייה איכותית ותומכת הכרחי.

לעוד מידע, בקרו באתר isavela

כתוב/כתבי תגובה