טיפול בעזרת NLP – אחוזי יעילות מול כישלון

טיפול בעזרת NLP – אחוזי יעילות מול כישלון

רגע לפני שאנחנו בוחרים שיטת טיפול אנחנו רוצים לבחון את אחוזי ההצלחה מול אחוזי הכישלון. כלומר – כמה סיכוי יש לטיפול אותו אנו עומדים לקבל? עד כמה מסתבר שהוא עומד להצליח, להועיל ולהביא לנו את זר ההצלחה אליו אנו מייחלים? אם הנכם עומדים לקראת קבלת החלטה, ואתם מתלבטים ביחס אל שיטת NLP ולגבי מידת היעילות שלה – אתם בודקים אחוזי יעילות מול כשלון.

הצלחה לצורך המטרה לשמה אתם עומדים לטפל

אם כי עלינו לזכור שאין אף שיטת טיפול בעולם שיעילותה מוכחת והיא מנצחת עבור כל בעיה, קושי או מטרה. זאת כי לכל בעיה ולכל קושי יש דרך אחרת שיכולה לסלול את הדרך לעבר המרה המסומנת. אך עוד מעבר לכך – אין נפשו של אדם אחד זהה לנפש זולתו. לכל אחד יש מבנה שונה, תכונות אחרות ולכן גם שיטה אחרת תתאים לטיפול היעיל. זאת כי המסלול שעל האדם לעבור חייב להיות מתאים אישית לנפש וגם להתמודדות מולה הוא מתמודד בשלב זה.

בירור כללי ביחס לשיטה ולמקרי היעילות שלה

כמובן שלקראת תחילת טיפול מבררים ביחס לשיטה ולמקרי היעילות שלה. כלומר, כיצד השיטה פועלת? באילו מקרים היא מוכיחה את עצמה? מתי היא מובילה לתוצאות מוכחות ומשביעות רצון? הנתונים שעולים בבדיקות אלו יכולים לכוון אותנו לקראת קבלת החלטה נאותה ביחס לבחירת הטיפול. כי אם במצבים כמו אלו שאנו מתמודדים מולם טיפול בעזרת NLP הוכיח את עצמו, אם אנשים שהתמודדו עם קשיים או ציפיות כמו אלו שלנו גילו את הפתרון שלהם באמצעות טיפול בעזרת NLP זה בהחלט אות חיובית לכך שגם אנו נוכל להיעזר בשיטה ולפרוץ בעזרתה את החומה שסוגרת עלינו.

כתוב/כתבי תגובה