טיפול בעזרת NLP – אחוזי יעילות מול כישלון

טיפול בעזרת NLP

רגע לפני שאנחנו בוחרים שיטת טיפול אנחנו רוצים לבחון את אחוזי ההצלחה מול אחוזי הכישלון. כלומר – כמה סיכוי יש לטיפול אותו אנו עומדים לקבל? עד כמה מסתבר שהוא עומד להצליח, להועיל ולהביא לנו את זר ההצלחה אליו אנו מייחלים? אם הנכם עומדים לקראת קבלת החלטה, ואתם מתלבטים ביחס אל שיטת NLP ולגבי מידת היעילות שלה – אתם בודקים אחוזי יעילות מול כשלון.

הצלחה לצורך המטרה לשמה אתם עומדים לטפל

אם כי עלינו לזכור שאין אף שיטת טיפול בעולם שיעילותה מוכחת והיא מנצחת עבור כל בעיה, קושי או מטרה. זאת כי לכל בעיה ולכל קושי יש דרך אחרת שיכולה לסלול את הדרך לעבר המרה המסומנת. אך עוד מעבר לכך – אין נפשו של אדם אחד זהה לנפש זולתו. לכל אחד יש מבנה שונה, תכונות אחרות ולכן גם שיטה אחרת תתאים לטיפול היעיל. זאת כי המסלול שעל האדם לעבור חייב להיות מתאים אישית לנפש וגם להתמודדות מולה הוא מתמודד בשלב זה.

בירור כללי ביחס לשיטה ולמקרי היעילות שלה

כמובן שלקראת תחילת טיפול מבררים ביחס לשיטה ולמקרי היעילות שלה. כלומר, כיצד השיטה פועלת? באילו מקרים היא מוכיחה את עצמה? מתי היא מובילה לתוצאות מוכחות ומשביעות רצון? הנתונים שעולים בבדיקות אלו יכולים לכוון אותנו לקראת קבלת החלטה נאותה ביחס לבחירת הטיפול. כי אם במצבים כמו אלו שאנו מתמודדים מולם טיפול בעזרת NLP הוכיח את עצמו, אם אנשים שהתמודדו עם קשיים או ציפיות כמו אלו שלנו גילו את הפתרון שלהם באמצעות טיפול בעזרת NLP זה בהחלט אות חיובית לכך שגם אנו נוכל להיעזר בשיטה ולפרוץ בעזרתה את החומה שסוגרת עלינו.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תזונה נכונה במהלך הריון
כל אישה במהלך ההיריון יודעת שהיא אמורה לקחת אחריות לא רק על עצמה. יש לה אחריות גם על העובר המתפתח...
קרא עוד »
ספט 23, 2021
כאבים בגב התחתון
כאבים בגב התחתון הם בעיה שכיחה שיכולה להיות מאוד לא נוחה. הרבה אנשים סובלים מזה וזה יכול להוביל...
קרא עוד »
ספט 19, 2022
פוסט טראומה מהצבא
חייל הסובל מפוסט טראומה בעקבות אירועים שהתרחשו במסגרת שירותו הצבאי, זכאי להכרה על ידי הצבא בתור נכה...
קרא עוד »
יול 19, 2021