תזונה נכונה במהלך הריון

תזונה נכונה במהלך הריון

כל אישה במהלך ההיריון יודעת שהיא אמורה לקחת אחריות לא רק על עצמה. יש לה אחריות גם על העובר המתפתח ברחמה.

אז אולי לא חייבים להיכנס למשטר של דיאטה, במיוחד אם מדובר באישה בריאה שאין לה כל בעיה ואין לה כל מגבלת בריאות, הרי שהיא באמת לא חייבת להגביל את עצמה.. אך נשים רבות סובלות או עלולות לסבול לקראת הלידה או בהריונות מתקדמים מסוכרת הריון, זה קורה הרבה מאוד. אם האישה תשמור על עצמה ועל התזונה שלה, הרי שהיא תבטיח לעצמה מנעת הסוכרת. כך היא תוכל להבטיח לעצמה היריון בריא יותר. ראו כאן לדוגמה ארוחה מותאמת אישית!

שומרים על לחץ הדם

נשים רבות סובלות מעלייה בלחץ הדם במהלך ההיריון. על מנת למנוע את התופעה הזו, מומלץ מאוד לשים לב על צריכה מתונה של קפה, של מלח ושל כל המזונות העשויים להשפיע לרעה על לחץ הדם.

לא תמיד זה כל כך קל במיוחד אם מדובר בנשים שהן מכורות לקפה והן לא מסוגלות להימנע מהפסקות קפה מידי מספר שעות. אך אישה שיודעת שבכך שהיא תימנע משתיית קפה ומאכילת מאכלים שעשויים להרע עם מצב לחץ הדם שלה, הרי שהיא תתרום לבריאותה ולבריאותו של העובר, הרי שהדבר יהיה לה הרבה יותר קל.

נעזרים באנשי מקצוע

כדי לתכנן בצורה נכונה תזונה נכונה במהלך היריון, מומלץ מאוד לפנות ולהיעזר באנשי מקצוע מומחים מהתחום הזה של תזונה נכונה כדוגמת השף הבריא! זאת על מנת להבטיח כי ההיריון כולו יוכל לעבור בצורה בריאה יותר בטוחה יותר וטובה הן לאם והן לעובר. לרוב מדובר יהיה בהגבלות שהן רק לזמן קצר כאשר ההשפעה היא משמעותית לצורך הצלחת ההיריון כולו.

כתוב/כתבי תגובה