ויברטור – כשגיליתי את החבר החדש שלי

מוצרי סקס תמיד היו החברים הטובים ביותר של נשים, בעיקר עבור נשים אשר מחפשות קצת יותר ממה שגברים (או נשים יכולים להציע להם במיטה. אז בפעם האחרונות כשחיפשתי חבר חדש או סטוץ דרך אתרי הכרויות ואפילו דרך אפליקציית שידוכים –  לא מצאתי אפילו מישהו אחד שמבין מה אני רוצה במיטה או צריכה. 

כשיצאתי עם אחד הגברים שהכרתי לדייט – הוא החל לשאול אותי לא מעט שאלות, חלקן אינטימיות. כשהגענו למסעדה הוא ישר התחיל עם המלצרית, וכדי להוסיף חטא על פשע אותו גברבר – אפילו לא הציע לשלם את החשבון במסעדה!  ואז כשנכנסנו אל בין הסדינים (כשהים סוער, עוגנים בכל מפרץ)  גם כאן התוצאות לא היו טובות דברים.  כן, גברים שחשבו שהם יודעים לספק מין טוב, או פינוק אוראלי – נכשלו בגדול! 

היו כאלה שדאגו יותר מידי לעצמם או הושפעו מסרט פורנו שאין לו קשר למציאות, וגם היו לי כמה בני זוג שלא החזיקו מעמד אפילו לכמה דקות ! אז אני לא מדברת על עשרות אנשים, אלא על שניים שלושה יחידי "סגולה" שבחרתי להחליף בוויברטור. 

ויברטור יכול להיות החבר החדש והטוב ביותר של המון נשים. מדובר במוצר קטן הוא מפנק דיסקרטי ומהנה שיכול לרצות לעשות לעבוד על הנקודות החשובות בגוף שלכן. בחנויות סקס תמצאי מגוון  ויברטורים החל  ממכונת סקס עד רוקט פוקט קטן. בוויברטור קטן כמו רוקט פוקט. 

מדוע דווקא רוקט פוקט?

זהו מוצר נהדר כו משתמשת כבר יותר מעשור ואפילו מוסיפה אותו ליחסי מין, והוא שקט ודיסקרטי במיוחד . רוקט פוקט הוא אביזר שיצטרף למשגל בדיסקרטיות ובכיף!  לכן זה הזמן לחפש ויברטור שיהיה החבר החדש שלך! 

לרכישת אביזרי מין שיתבלו את חיי האהבה >>>

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תרגום רפואי מקצועי
תעשיית התרגום צומחת והצורך במתרגמים רפואיים לתרגם מספר שפות גדל. הסיבה לכך היא החשיבות הגוברת של...
קרא עוד »
ינו 13, 2023
איך להתמודד עם פגיעה עצבית בשן?
כידוע לכם עם הנסיון שצברתם בחיים אתם מבינים שלא הכל הולך חלק ולעיתים יש לא מעט תקלות בדרך שמקשות על...
קרא עוד »
מאי 12, 2021
תובנות חיוניות על תזונה ונטורופתיה
המפגש בין תזונה לנטורופתיה הוא תחום עשיר בתובנות והשלכות עמוקות על בריאות ואיכות חיים. ככל שאנו...
קרא עוד »
פבר 05, 2024