השחרת חלונות לרכב

חלונות לרכב הם אחד החלקים הפגיעים ביותר ברכב. לעתים קרובות הם הדבר הראשון שאנשים מבחינים במכונית וקל לראות כיצד גוון אותם יכול להיות דרך מצוינת להגן על המכונית שלך מפני גנבים ומושחתים.

אם אתה חושב על גוון שחור לחלונות שלך, יש כמה דברים חשובים שאתה צריך לדעת לפני שאתה מתחיל.

חלק מהמדינות דורשות שכל המכוניות יצבעו את החלונות שלהן בשחור, בעוד שאחרות מאפשרות גוון באזורים מסוימים של החלון. החוקים במדינתך עשויים גם להכתיב איזה סוג של גוון מותר ברכב שלך. לדוגמה, מדינות מסוימות מאפשרות רק רמה מסוימת של העברת אור דרך החלון בעוד שאחרות דורשות שלא יועבר אור כלל דרך החלון.

צביעת חלונות הוא תהליך שניתן לבצע בעבודת יד או בעזרת מכונות צביעה

אבל לפני שאתם מתחילים, חשוב לדעת מה אתם מחפשים וכן מה מחיר השחרת חלונות לרכב. לדוגמה, אם אתה מחפש פרטיות, גוון חלון כהה יספק זאת. אם אתה רוצה שהמכונית שלך תיראה מגניבה וחלקה, אז לך על גוון קל. חשוב לדעת כמה זמן ייקח התהליך וכמה הוא יעלה לפני שמתחילים.

ובכלל – למה זה כזה אפקטיבי?

חלונות כהים הם אופציה לבעלי רכב להגן על עצמם מפני קרני ה-UV המזיקות של השמש, וכן להגן גם על מסכי אנדרואיד לרכב שמותקנים בו. לשם כך מומלץ להשתמש בגוון של לפחות 50%.

להלן הגורמים החשובים שעליך לדעת לפני שתמשיך בתהליך הגוון שלך.

דע באיזה סוג של סרט לחלון אתה רוצה להשתמש: ישנם סוגים שונים של סרטי חלונות זמינים בשוק. חלקם בגימור מתכתי, חלקם בגימור שקוף וחלקם בגימור מט. עליך להיות זהיר בעת בחירת אחד, שכן סוג הסרט שתבחר יקבע כמה אור יגיע דרך החלון שלך ועד כמה הוא יהיה רעיוני.

דע היכן ברצונך לשים את החלונות שלך: עליך לשקול היכן ברצונך למקם את החלונות הכהים שלך לפני שמתחילים בתהליך, כך שהוא לא יחסום אף חלק מהראייה שלך בזמן נהיגה או הפעלת מכונות. אם אתה מניח אותם על השמשה הקדמית של המכונית שלך, ודא שהם לא יחסמו אף חלק מהשדה ראייה!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
המדריך לבחירת המטפל המתאים ביותר עבורכם
על מנת לעבור טיפול פסיכולוגי ברמה גבוהה, עלינו לבחור את המטפלים הנכונים. במאמר זה תוכלו לקבל את המידע...
קרא עוד »
מרץ 18, 2020
מה עושים במקרה של נשיכת כלב
החשש מפני סיבוכים זיהומיים שעלולים להתרחש כתוצאה מנשיכת כלב מוביל לכך שהטיפול הראשוני הנפוץ במקרה...
קרא עוד »
יונ 06, 2021
חנות מזרנים
חנות מזרונים היא מקום שכיח לאנשים המעוניינים לקנות את המוצר האולטימטיבי לשנת לילה טובה. מדובר במקום...
קרא עוד »
נוב 22, 2022