האם פטריה בנרתיק שלא עוברת, היא באמת פטריה?

האם פטריה בנרתיק שלא עוברת, היא באמת פטריה?

ברוב המקרים פטריה בנרתיק שלא עוברת תהיה באמת פטריה. לצד זאת, יש לקחת בחשבון כי ישנם מקרים נדירים יותר בהם יכול להיות מדובר על מחלה זיהומית שנקראת טריכומונס, או במצבים בהם ישנן הפרשות עם ריח לא נעים זה עלול להיות וגינוזיס חיידקי. בכל אופן, במידה והפטריה לא עוברת, מומלץ לפנות לרופא כדי שיאבחן את המצב ויציע טיפול מתאים.

 

נטילת אנטיביוטיקה ותכשירים מניעתיים

דרכי הטיפול הפופולריות ביותר שמוצעות היום למצב של פטריה בנרתיק שלא עוברת הן נטילה של אנטיביוטיקה או שימוש בתכשירים שמוצעים על ידי הרופא, בדרך כלל לתקופה של חודש, כדי לראות אם הם עוזרים כטיפול מניעתי.

 

בכל אופן, כפי שניתן להבין ישנן לא מעט סיבות בגינן את עלולה לסבול מחוסר נוחות בסביבת הנרתיק. כדי להתמודד עם המצב הזו בצורה מוצלחת יהיה חיוני לפנות אל רופא שיוכל לאבחן את הבעיה ולהציע מענה מתאים וממוקד.

 

אפשר לפנות לבית המרקחת תחילה

במידה והפטריה הופיעה רק לאחרונה ולדעתך לא מדובר במשהו רציני, יתכן ומספיק יהיה לגשת לרוקח בבית המרקחת כדי לקנות תכשיר שיסייע עם העלמת הפטריה. לצד זאת, במידה והיא לא נעלמת, מוטב לפנות לרופא שיסייע עם אבחון מדויק של המצב ויציע לאחר מכן טיפול מתאים. קיימים לא מעט תכשירים ופרוצדורות טיפול שיכולות לסייע עם מצבים כמו טריכומונס או וגינוזיס חיידקי ומבחינתך יהיה חשוב לבחור במענה מדויק ואיכותי ככל האפשר.

 

לא צריך להיכנס לחרדה – קיים טיפול אפקטיבי

דבר אחרון שנרצה להזכיר זה עצם כך שקיימים היום טיפולים מעולים שיכולים לסייע עם העלמה של פטריות או מחלות זיהומיות אחרות בסביבת הנרתיק. פשוט חשוב לפנות אל המומחים כדי שיתאימו לך את הטיפול הרצוי והרלוונטי ביותר.

 

לתיאום תור אצל גניקולוג, את מוזמנת להיכנס לאתר: https://mdjacob.co.il/

כתוב/כתבי תגובה