טיפול בהתמכרויות בעזרת שיטת מיינדשיפט

ככל שעולם הטיפול בהתמכרויות משתנה, כך גם התעשייה. הצורך בטיפול גדל וחשוב לצייד את התעשייה בפתרון העונה על צרכים אלו. הנושא של סעיף זה יעסוק כיצד להתמודד עם אנשים המכורים לסמים. איך אנחנו עוזרים להם? איך נוכל לעזור להם? התמכרות היא בעיה נפוצה מאוד. והדרך היחידה לטפל בה היא לשנות את אורח החיים של האנשים המושפעים ממנו. וזה יכול להיעשות עם מפגשים טיפוליים ותרופות. אך כיום יש גם שיטה אחרת – שיטת מיינדשיפט.

הקלות שבה אנשים יכולים להרוס את חייהם:

קל להתמכר לחומרים ולהיות תלויים בהם. זה יכול להוביל אותך במדרון חלקלק שבו אתה עלול לאבד את העבודה שלך, את המשפחה שלך, או אפילו את חייך. החדשות הטובות הן שיש אפשרויות טיפול לטיפול בסמים והתמכרות. זה נושא מאוד מורכב. אנשים רבים התמכרו לחומרים שונים במשך זמן רב ולעיתים קשה להבין מה בדיוק גרם להתמכרות מלכתחילה.

אפשר להרוויח את החיים מחדש עם שיטת מיינדשיפט:

המצב הנוכחי של טיפול בהתמכרות אינו מעודד במיוחד. הסיבה העיקרית לכך היא שאין שיטות טובות לטיפול בהתמכרות, מה שאומר שהדרך היחידה להפסיק התמכרות היא להפסיק להשתמש בה. דרושה גישה חדשה על מנת להפוך את הטיפול ליעיל יותר. גישה זו תתבסס על שילוב של מדעי המוח וטכנולוגיות דיגיטליות, שיעזרו לנו להבין את המוח ולמצוא דרכים לטפל בהתמכרות בצורה יעילה יותר. חלק מהאנשים עושים שימוש בתרופות, חלק לא מטפלים בעצמם בכלל ואלה שכן רוצים לטפל בעצם ולא בתרופות עושים זאת באמצעות שיטות שונות מוצלחות יותר או פחות. כדאי להכיר את השיטה המוצלחת של מיינדשיפט העושה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת בשילוב דמיון מודרך מועצם על מנת לפתור את בעיית ההתמכרת. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיפול בעזרת NLP – אחוזי יעילות מול כישלון
רגע לפני שאנחנו בוחרים שיטת טיפול אנחנו רוצים לבחון את אחוזי ההצלחה מול אחוזי הכישלון. כלומר - כמה...
קרא עוד »
דצמ 21, 2021
כתרי זירקוניה בטורקיה
כתרי זירקוניה, הידועים גם ככתרי זירקוניום דו חמצני, הם אופציה פופולרית לכתרי שיניים בטורקיה וברחבי...
קרא עוד »
דצמ 29, 2022
מה גורם לציפורן חודרנית
אחת הבעיות הנפוצות בכף הרגל היא ציפורן חודרנית. אנשים רבים שסובלים מכך רוצים לדעת מה גורם לציפורן...
קרא עוד »
יול 06, 2021