מחיר ספירולינה – איך מתמחרים אצה?

מחיר ספירולינה – איך מתמחרים אצה?

לא כולם יודעים מהי ספירולינה. הספירולינה היא למעשה אצה אשר התגלתה כמזון המשלים את החסרים שלנו לצורך התפקוד האופטימלי של הגוף. למעשה ישנה דרך טבעית להעניק לגוף את מה שהוא זקוק לו. מדובר במזון שהוא לא מזון סטנדרטי, מדובר במזון-על!

> ראו מתכון שייק ספירולינה!

מה זה בעצם הספירולינה?

הספירולינה היא המזון שיש בה את הצפיפות הכי גבוהה מבחינה תזונתית ביחס לעכל מזון אחר הקיים בכל כדור הארץ.

לצורך המחשה, אם ניקח מנה קטנה מאוד של אצה, נגלה כי היא מכילה כמות גבוהה של מינרלים, וויטמינים, חלבון, ברזל וכן נוגדי חמצון בכמות גבוהה. נוגדי החמצון נהנים היום מיחסי ציבור אוהדים וטובים במיוחד בגלל היתרונות הרבים שיש לנוגדי החמצון. הם מעניקים הגנה על הגוף כולו גם מפני מחלות קשות וממאירות. אין ספק כי מדובר בפריצת דרך של ממש כאשר מדובר במזון כל כך מרוכז המציע אינספור רכיבים המיטיבים עם כל מערכות הגוף.

למי טובה הספירולינה?

הספירולינה הינה טובה מאוד ויעילה במיוחד לילדים קטנים, לנשים לפני לידה ולנשים לאחר לידה, היא תורמת לספורטאים ומועילה מאוד גם לצמחונים או לטבעונים שצריכים להשלים חסרים שנותרים בתזונה שלהם. כך גם היא תורמת לקשישים הזקוקים להשלמת תזונה לצורך שמירה על בריאותם.

אף חולי סוכרת עשויים למצוא מענה באמצעות צריכה של ספירולינה. אנשים שמעוניינים להשיל ממשקלם ועל כן הם מצמצמים את התזונה שלהם עשויים אף הם למצוא מענה בצריכה של ספירולינה אשר למעשה תעניק להם מגוון רכיבים תזונתיים דלי קלוריות. גם חולי סרטן יכולים להיעזר בספירולינה.

כמה עולה ספירולינה? התמחור של האצה היא בהתחשב בעוצמה של המזון כמו גם בטריות של המוצר ובבקרה שלו.

כתוב/כתבי תגובה