ויאגרה VS סיאליס – מה ההבדל

ויאגרה VS סיאליס – מה ההבדל

ויאגרה היא התרופה המקורית שיוצרה לטיפול בבעיה של אין אונות. לאחר כמה שנים שבהם היא יוצרה באופן בלעדי על ידי היצרן, נפתחה האפשרות לייצר מוצר זהה על ידי יצרני תרופות אחרים. הסיאליס היא תקופה זהה במאה אחוז שמיוצרת על ידי מפעל אחד העוסק בייצור של תרופות ומרכיביו והחומרים הפעילים שבו הם זהים לאלו של היצרן המקורי.

הבדלים בין ויאגרה לסיאליס 

  • את תרופת הויאגרה נוטלים כחצי שעה לפני קיום יחסי מין וההשפעה של הכדור היא מידית. לעומת זאת ההשפעה של כדור סיאליס נוצרת תוך שעה וחצי עד שעתיים, החומר משתחרר לאט לאט ולכן האפקט נמשך לאורך 36 שעות. לכן גברים רבים נוטלים את הכדור ביום חמישי בערב וכך האפקטיביות נמשכת לאורכו של כל הסוף שבוע. 
  • ויאגרה מיוצר ככדור בלבד. לעומת זאת הסיאליס מיוצר באופציות של כדור גנרי, סוכרית לעיסה או ג'ל. 
  • ויאגרה קיימת באופציות של 25, 50 ו – 100 מיליגרם, סיאליס קיימת באופציות של 20 ושל 40 מיליגרם. 
  • תופעות הלוואי של הויאגרה הן ירידה בלחץ הדם, פריחה, אדמומיות וגרד בעור. תופעות הלוואי של סיאליס הן כאב ראש, טשטוש והפרעות עיכול.
  • עם השימוש בוויאגרה אין לשתות אלכוהול ועדיף לא לאכול כדי שהשפעת הכדור לא תתפוגג, לעומת זאת כאשר נוטלים סיאליס אפשר לשתות מעט אלכוהול ולאכילה אין כל השפעה על האפקטיביות של הכדור.
  • סיאליס פועלת על מנגנון אשר מבוקר על ידי חמצן חד חמצני באזור הפין. החנקן נקשר לקולטנים באנזימים ומשכפל אותם. כתוצאה מכך משתחרר החומר CGMP אשר יוצר הרפיה והגברה של זרימת הדם וכך נוצרת הזקפה. בויאגרה הCGMP  אינו מתפרק ולכן ההשפעה נמשכת פרק זמן ארוך.> למידע נוסף כנסו לאתר https://www.toppharm.co

     

כתוב/כתבי תגובה