ויאגרה VS סיאליס – מה ההבדל

סיאליס

ויאגרה היא התרופה המקורית שיוצרה לטיפול בבעיה של אין אונות. לאחר כמה שנים שבהם היא יוצרה באופן בלעדי על ידי היצרן, נפתחה האפשרות לייצר מוצר זהה על ידי יצרני תרופות אחרים. הסיאליס היא תקופה זהה במאה אחוז שמיוצרת על ידי מפעל אחד העוסק בייצור של תרופות ומרכיביו והחומרים הפעילים שבו הם זהים לאלו של היצרן המקורי.

הבדלים בין ויאגרה לסיאליס 

  • את תרופת הויאגרה נוטלים כחצי שעה לפני קיום יחסי מין וההשפעה של הכדור היא מידית. לעומת זאת ההשפעה של כדור סיאליס נוצרת תוך שעה וחצי עד שעתיים, החומר משתחרר לאט לאט ולכן האפקט נמשך לאורך 36 שעות. לכן גברים רבים נוטלים את הכדור ביום חמישי בערב וכך האפקטיביות נמשכת לאורכו של כל הסוף שבוע. 
  • ויאגרה מיוצר ככדור בלבד. לעומת זאת הסיאליס מיוצר באופציות של כדור גנרי, סוכרית לעיסה או ג'ל. 
  • ויאגרה קיימת באופציות של 25, 50 ו – 100 מיליגרם, סיאליס קיימת באופציות של 20 ושל 40 מיליגרם. 
  • תופעות הלוואי של הויאגרה הן ירידה בלחץ הדם, פריחה, אדמומיות וגרד בעור. תופעות הלוואי של סיאליס הן כאב ראש, טשטוש והפרעות עיכול.
  • עם השימוש בוויאגרה אין לשתות אלכוהול ועדיף לא לאכול כדי שהשפעת הכדור לא תתפוגג, לעומת זאת כאשר נוטלים סיאליס אפשר לשתות מעט אלכוהול ולאכילה אין כל השפעה על האפקטיביות של הכדור.
  • סיאליס פועלת על מנגנון אשר מבוקר על ידי חמצן חד חמצני באזור הפין. החנקן נקשר לקולטנים באנזימים ומשכפל אותם. כתוצאה מכך משתחרר החומר CGMP אשר יוצר הרפיה והגברה של זרימת הדם וכך נוצרת הזקפה. בויאגרה הCGMP  אינו מתפרק ולכן ההשפעה נמשכת פרק זמן ארוך.> למידע נוסף כנסו לאתר https://www.toppharm.co

     

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אביזרי נגישות
אביזרי נגישות אינם מיועדים רק לנכים פיזית. הם מיועדים גם לאנשים הסובלים מלקויות ראייה, אלה שמתקשים...
קרא עוד »
דצמ 12, 2022
פיסול אף: תובנות לגבי שליטה אסתטית
פיסול אף בטיפולים אסתטיים אינו רק שינוי מראה; זוהי צורת אמנות המשלבת את מדע הרפואה עם האסתטיקה של...
קרא עוד »
דצמ 05, 2023
למה חשוב לקבל חוות דעת רפואית?
אין כמעט אדם אשר לא נפצע בעבודה או בתאונת דרכים, אשר לא חווה רשלנות רפואית או אשר סבל מטיפול רופאי...
קרא עוד »
דצמ 23, 2018