מה זה הרבליסט?

מה זה הרבליסט?

עוד ועוד מטופלים מסיקים כי לרפואה האלטרנטיבית יש הרבה מה להציע, ויש אינספור בעיות בריאות או מצבים טיפוליים שניתן למצוא להם פתרון טבעי. גם בתחום הטיפולים האלטרנטיביים יש מגוון שיטות וכלים שונים שנועדו להציע פתרונות למכאובים ולבעיות. אחת השיטות הפופולאריות כיום הינה טיפול באמצעות צמחי מרפא מערביים. טיפול זה נקרא בשם הרבליסט, והוא ניתן על ידי מטפלים שהתמחו בענף זה של הרפואה, כמו למשל אנאיס בסקין

לבחור מטפל אמין

בשונה מהטיפול הקונבנציונאלי המטפלים האלטרנטיביים עובדים בצורה עצמאית יותר. מה שאומר שאנחנו לא מגובים בקופת החולים שעומדת מאחור ואין לנו את הביטחון ואת השלווה כי אנחנו אכן פונים אל גורם אחראי ומקצועי. זו הסיבה לכך שלא בוחרים מטפל הרבליסט בלי לבדוק היטב את הנתונים האישיים שלו ואת ההסמכה שהוא קיבל. מה שעלינו לעשות זה לברר היטב על ההסמכה, על ייעוד הטיפול ועל היכולת שלו להציע לנו מענה מתאים לפי הבעיה איתה אנחנו מתמודדים.

התאמה לבעיה הרפואית

כמו כן יש לבדוק האם המטפל בקיא בטיפול בבעיה המסוימת איתה אנחנו מתמודדים. כי לכל מטפל יש היכרות עם בעיות רפואיות אחרות וניסיון עם טיפולים מוצלחים אחרים. במידה ואנו רוצים להיות בטוחים כי יש למטפל את היכולת להציע לנו את המענה המתאים, עלינו לשמוע ממנו על הצלחות של הטיפול המוצע על ידו בבעיות רפואיות כמו זו שאנחנו מתמודדים איתה. כך תהיה לנו האפשרות לזהות האם הוא הגורם המתאים, והאם טיפול הרבליסט שהוא יספק לנו אכן יוכל להועיל לנו במידה הרצויה. העובדה כי קיימים כיום מגוון רחב של טיפולים אלטרנטיביים עלולה לגרום לנו לבלבול ואף לקבלת החלטה לא נכונה. בירור יסודי יוכל למנוע מצב כזה ולהוביל אותנו לטיפול מתאים ומועיל, ראו באתר זה!

>

כתוב/כתבי תגובה