רוצים להסיר קעקוע מגופכם? כך תעשו זאת

להסיר קעקוע

הסרה מקצועית של קעקוע מיותר

לפני עשר שנים הייתם מאוהבים וקעקעתם בגופכם את שמכם? כעת אתם נשואים באושר, אבל למישהו אחר? מה לעשות עם הקעקוע החרוט עם שמו של אהובכם מן העבר? האם לנצח הוא צריך להיות חרוט ולהוות איום נצחי על בן הזוג הנוכחי? ובכן אל דאגה כי כיום יש פתרונות מצוינים עבור הסרת קעקועים ובלי כאב בכלל. את ההסרה יבצע רופא מוסמך באמצעות לייזר משוכלל. מכשיר הלייזר יעניק לכם הגנה מלאה ויספק לכם הסרת קעקועים למען המטרה החשובה.

 

מספר הטיפולים עבור הסרת קעקועים

השאירו את העבר מאחור והיפטרו מקעקוע שכבר לא משרת אתכם יותר. אתם לא צריכים יותר מדי, אלא רק לנשום עמוק לפני שאתם מתחילים בתהליך כי נדרשת לכם סבלנות. בין שלושה לחמישה עשר מפגשים – זה מה שיידרש לכם בממוצע, לכן היו סבלניים כי בסופו של דבר התהליך משתלם עבורכם  כשתזכו שוב בגוף חסר קעקועים.

 

התייעצות עם מומחים

יש אנשים שכן רוצים לקעקע את גופם, אבל הקעקוע הקיים לא יצא מוצלח ולא מוצא חן בעיניהם. במקרה כזה אתם צריכים להסיר את הקעקוע בלייזר, אבל לפני כן, אתם חייבים להתייעץ עם המומחים – הרופאים שיבצעו בכם את ההליך. בסדרת מפגשים אחרי פגישה אישית תזכו להסרה של קעקוע שתהיה מדויקת עבורכם. הקשיבו למומחים ופעלו בהתאם. תוכלו לאלחש את מקום הקעקוע (כן כן, בדיוק כמו הסרת שיער בלייזר) וליהנות מהליך לא כואב.

 

מה עושים כשרוצים להיפטר מקעקוע טרי שלא מוצא חן בעיניכם?

אם עשיתם קעקוע לא מזמן ואתם בכל זאת לא מרוצים ורוצים להסיר אותו, חשוב להמתין זמן מה עד שחומרי הקעקוע יתאחדו בגוף כי רק אחר כך נכון להתחיל הליך של הסרת קעקוע. את הקעקוע ניתן להסיר מכל מקום בגוף, כך שלא משנה אם קעקעתם את גופכם במקומות הצנועים ביותר או בגב חשוף, בכתף, ביד, בצוואר, ברגל וכדומה. הסרת קעקועים בלייזר היא האופציה הטובה ביותר.

 

תנאים להסרת קעקועים

ההסרה של הקעקוע תלויה באזור הקעקוע, בעומק שלו, בכמות הצבע, בסוג הצבע, בגיל שלכם ובמצבכם הבריאותי. יש דברים רבים שצריך לברר לפני שמסירים קעקוע. כדי להסיר את הקעקוע אתם צריכים להבין את המצב שבו אתם שרויים ולאפשר למומחים לבצע את מלאכתם על הצד הטוב ביותר.

 

משחת אלחוש – "אמלה"

כיום באמצעות חומר מאלחש אפשר להסיר את הקעקוע בלי כאב ובלי עקצוץ. את החומר מורחים באהבה ובנדיבות באזור הקעקוע, ממתינים כשעה וחצי ואז מתחילים במלאכה של הסרת קעקועים ללא כל בעיה. אתם תרגישו שהאזור מעט רדום, אבל מעבר לכך לא תרגישו משהו מיוחד. אין מה לחשוש מהעניין כי משחה כמו "אמלה" הידועה כמשחה גם להסרת שיער בלייזר היא המשחה שתסייע לכם לעבור את הסרתו של הקעקוע בשלום.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רשלנות רפואית בלידה – איך עו"ד יכול לסייע?
במהלך ההיריון או הלידה, קורות לא אחת תקלות שונות אשר גורמות לנזקים שהם לעיתים בלתי הפיכים ולכן בני...
קרא עוד »
אוק 30, 2020
טיפים חיוניים לשיפור חיי הנישואין שלך
נישואים הם מסע של שותפות וצמיחה, וכמו כל מערכת יחסים משמעותית, הם דורשים מאמץ ומסירות כדי לשמור עליו....
קרא עוד »
מאי 13, 2024
להיות בריא וגם טבעוני: התחליפים שישאירו אתכם בכושר שיא
אחת הטענות שעולות לא פעם אצל אנשים שאינם מכירים לעומק את התזונה הטבעונית היא שבתזונה כזו יש מחסור...
קרא עוד »
יול 09, 2020