למה מומלץ לקחת את תוסף התזונה קולגן כבר בגיל 30?

למה מומלץ לקחת את תוסף התזונה קולגן כבר בגיל 30?

קולגן הוא אחד מתוספי התזונה החשובים ביותר שאתם יכולים לצרוך לטובת מערכות הגוף שלכם. הקולגן הוא חלבון אשר נמצא בכמויות גדולות מאוד בגופנו, באופן טבעי. אך לצד זאת, ההתבגרות הטבעית של הגוף, מאיצה את הידלדלות מאגרי הקולגן ומהווה מקור לשינויים פיזיולוגים עצומים. ההשפעה הברורה ביותר של אובדן הקולגן במאגרי הגוף היא על נראות העור. הקולגן מהווה 70% מסך החלבונים בעור גופנו. על כן צריכת תוספי תזונה מלאי קולגן היא הכרחית כבר גילאי העמידה הצעירים.

טיפול מוקדם יכול לסייע לכם להתבגר בנוחות

אם לקולגן נוכחות כל כך משמעותית בגופנו בחירה בקולגן תוסף תזונה היא כמעט ובחירה טבעית. אובדן הקולגן הוא הסיבה העיקרית להופעת קמטי הגיל השונים ולהידלדלות הכללית של העור במקומות שונים בגוף. כמו כן, כאשר אנו מתבגרים, אובדן הקולגן משפיע גם על סחוסי העצמות. הסחוסים נשחקים והתוצאה הישירה היא פגיעה במפרקים. יכולות התנועתיות שלנו הופכות מוגבלות יותר, והכאבים בפרקים רק הולכים ומחמירים. השפעה נוספת של הקולגן היא על העיניים. גלגלי העיניים מכילים כמויות גדולות של קולגן ולכן חשוב לשמור על מאגרים גדולים ככל הניתן למניעת התדרדרות ביכולות הראיה. על מנת לאפשר לכל מערכות הגוף שלכם לפעול בצורה יעילה לאורך שנים ארוכות, אתם רוצים להקנות כבר בשנים המוקדמות להתבגרות הרגלי צריכה נכונים של תוספי תזונה, ובניהם גם קולגן.

שומרים על מאגרי הקולגן בגוף

בגיל שלושים אנו מתחילים להרגיש את ההשפעה של שנות החיים המוקדמות על כל מערכות הגוף. כבר יותר קשה לרוץ ולקפץ, הראיה מתחילה להשתנות ואפילו הפנים כבר מתחילות להשתנות. על כן, אתם רוצים לעשות את כל פעולות המנע האפשרויות על מנת לעכב את אותן תופעות הזקנה מלהופיע. לשם כך, חברות התרופות והרופאים ממליצים כבר בגילאים אלו להתחיל בצריכה קבועה של קולגן בקפסולות או באבקה. כך אתם יכולים לשמור על רמת קולגן קבועה במאגרים שלכם ולצמצם את ההשפעה על כל מערכות הגוף, לאורך שנים רבות, ארוכות, בריאות ובעיקר שנים מהנות.

כתוב/כתבי תגובה